[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

دولت پاسخگوی گرانی‌ها باشد
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ‌گفت: در خصوص حفظ ارزش پول ملی، قیمت دلار و مهار تورم، مشکلات زیاد است و مسئولین دولتی باید پاسخگوی عملکرد خود باشند نه آنکه فرار رو به جلو داشته باشند.  وی خاطرنشان کرد: امروز می‌توان چند برابر نقد‌هایی که آقای جهانگیری نسبت به دولت قبل داشتند را به دولت فعلی که ایشان معاون اول آن هستند، وارد آورد.

قصد آمریکا برای آغاز رقابت تسلیحاتی 
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه می‎گوید خروج آمریکا از پیمان منع موشک‎های هسته‎ای میان‌برد گامی ‌خطرناک و به منزله تمایل برای آغاز رقابت تسلیحاتی است.
به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد (INF) را گامی ‌به‌شدت خطرناک توصیف کرد و گفت چنین اقدامی ‌به منزله تمایل واشنگتن برای آغاز رقابت تسلیحاتی جدید است.

 نمایشگاه مطبوعات امسال برگزار نمی‌شود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌گفت: به دلیل شرایط اقتصادی خاص کشور و به پیشنهاد مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نمایشگاه مطبوعات امسال برگزار نمی‌شود. صالحی درباره اعتراض اتحادیه کاغذ نسبت به واگذاری کاغذ نیز گفت: کمیسیون کاغذ چندجانبه است و از وزارت صمت، گمرک، بانک مرکزی، نمایندگان صنف مطبوعات و صنف نشر تشکیل شده است. وزارت ارشاد نیز در حد دبیرخانه عمل می‌کند.

اجازه تحقیق و تفحص از مجلس را بدهید
 حسن کامران در جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی ‌در تذکری با استناد به ماده ۲۱۴ آئین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت: تقاضا می‌کنم که اجازه تحقیق و تفحص از مجلس را به ما دهید. زبان ما مو درآورد از بس گفتیم.
وی بیان کرد: این روزها باز دارند در مجلس دیوار روی دیوار می‌کشند. اینطور مردم فکر می‌کنند این پشت خبری است.

استقرار کارخانه سیار آب آشامیدنی در مهران
کارخانه سیار آب آشامیدنی جهت ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی (ع) توسط وزارت دفاع در منطقه مهران مستقر شد.  ستاد اربعین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، برابر نیازسنجی‌های انجام شده طی سال‌های گذشته و با توجه به شرایط محیطی منطقه مرزی مهران، اقدام به استقرار کارخانه سیار آب آشامیدنی با ظرفیت تولید چهار هزار لیوان در ساعت به صورت بسته‌بندی شده جهت استفاده زائرین اربعین کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی