[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

۶۲۸۷۸ مترمربع از اراضی ملی رفع تصرف شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس گفت: 62878 متر مربع به ارزش 76 میلیارد ریال از اراضی ملی در ماه گذشته رفع تصرف و به اموال دولت برگردانده شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، سرهنگ حسین مهدوی‌نژاد فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس افزود: در راستای حفظ حقوق بیت‌المال در زمینه  املاک و با  اقدامات انجام شده از طرف یگان حفاظت و همکاری معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی فارس و ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌های فارس پس از اخذ حکم از محاکم قضایی میزان 62878 متر از اراضی ملی در سطح استان رفع تصرف شد.
وی متذکر شد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس وظیفه حفظ و حراست از زمین‌های دولتی را برعهده داشته و با متصرفان غیرقانونی برخورد قاطع خواهد کرد و به طور مستمر بر اراضی ملی نظارت و گشت‌زنی دارد.
سرهنگ مهدوی نژاد تصریح کرد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس اجازه هیچ‌گونه دخل، تصرف، تجاوز و ساخت و ساز غیر مجاز را به افراد سودجو و فرصت‌طلب نمی‌دهد.
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده و یا اطلاع از تصرفات غیرقانونی اراضی ملی مراتب را به یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی به شماره 07136490717 اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی