[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

فرصت‌های سرمایه‌گذاری پارک دراک در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد، روزنامه شیراز نوین

چهل و هشتمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی ‌شهر شیراز به بررسی گزارش دستاوردهای سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی‌ شهرداری شیراز در نمایشگاه سرمایه گذاری کیش پرداخت.
به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، «سینا بنی زمانی» گفت: اعضای کمیسیون و مشاوران پس از بررسی گزارش به ارائه نظراتی پرداختند تا مذاکرات آغاز شده در نمایشگاه ادامه یابد و به انعقاد قرارداد منجر شود. بنی زمانی با اشاره به استقرار غرفه دائمی‌ شهرداری شیراز در نمایشگاه بین‌المللی فارس افزود: مقرر شد سازمان سرمایه‌گذاری با هماهنگی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری به منظور انجام توافقات نهایی به مذاکره با شرکت نمایشگاه‌ها بپردازد تا شهرداری بتواند از این فضا برای ارائه فرصت‌های سرمایه گذاری استفاده کند. 
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی ‌شهر شیرازگفت: بررسی فعالیت‌ها و اقدامات سرمایه‌گذاری در محل پارک ۵۸۰ هکتاری دراک نیز در دستور کار قرار گرفت. بنی زمانی ادامه داد: پس از ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری پارک دراک، مقرر شد کارگروهی متشکل از مشاوران کمیسیون و مدیران شهرداری، فرصت‌های تهیه شده توسط مجموعه پارک دراک را بررسی و پس از سنجش مطالعات و طرح‌های پشتیبان، نتایج حاصله را به منظور تصمیم‌گیری در رابطه با فرصت‌ها به کمیسیون ارائه دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی