[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

روحانی درگذشت رئیس و معاون سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت، روزنامه شیراز نوین

رئیس جمهور درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی ‌با تسلیت درگذشت اندوهبار رئیس و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی، برای آن عزیزان فقید که در راه خدمت به مردم جان خود را تقدیم کردند، از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات، برای خانواده‌های محترم ایشان و بازماندگان صبر و اجر و برای مصدوم این سانحه شفای عاجل و کامل مسئلت کرد.
متن پیام تسلیت حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ مَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَی اللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَی اللَّهِ
خبر تلخ سانحه تصادف رانندگی و درگذشت اندوهبار رئیس و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی موجب تأثر و تألم فراوان شد. مرحوم دکتر سید تقی نوربخش، همراه صدیق و کوشای دولت در ۵ سال گذشته، مدیری متعهد و دلسوز، پرکار، صادق و متواضع بود که لحظه‌ای از خدمت به خانواده تأمین اجتماعی بویژه کارگران زحمت‌کش و بازنشستگان شریف باز نایستاد. مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی نیز سال‌ها در مسئولیت‌های مختلف پارلمانی و اجرایی خدمات ارزنده‌ای داشتند، و تقدیر چنین بود که این دو چهره خدمتگزار، با هم و در مسیر خدمت به مردم به دیدار معبود بشتابند. اینجانب این ضایعه را به خانواده‌های محترم نوربخش و تاج‌الدین، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تأمین اجتماعی، خانواده بزرگ دولت و جامعه عزیز کارگری و بازنشستگان تسلیت می‌گویم. برای آن عزیزان فقید که در راه خدمت به مردم جان خود را تقدیم کردند، از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات، برای خانواده‌های محترم ایشان و بازماندگان صبر و اجر و برای مصدوم این سانحه شفای عاجل و کامل مسئلت دارم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی