[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

دیدار قائم‌مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور با امام‌جمعه شیراز، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام  نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور  با آیت الله لطف الله  دژکام امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در استان فارس دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی‌بنیاد مسکن استان فارس، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام  نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن ضمن ابلاغ حکم آیت‌الله دژکام به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌فارس، نمونه‌ای از فعالیت‌های بنیاد مسکن در سطح روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر را شرح داد و  اهمیت این فعالیت‌ها برای قشر محروم جامعه را یادآور شد. حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه بنیاد مسکن یک نهاد جهادی و یادگار امام راحل است ابراز داشت: این نهاد در همه مراحل سخت و دشوار و در مواقعی که مردم از صدمات زلزله و سیل در رنج بوده اند در کنار مردم است و با عمران و آبادانی گره گشای کار مردم است.
قائم مقام  نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور برخی از برکات و خدمات 40 ساله انقلاب اسلامی‌را یاد آور شد و گفت: انقلاب اسلامی ‌را باید سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران، منطقه، جهان اسلام و غیراسلام دانست؛ زیرا در نیم قرن گذشته هیچ حادثه‌ای به اندازه این انقلاب نتوانسته است در تحولات جهانی نقش آفرین باشد.
حجت الاسلام رضایی به برخی از برکات فرهنگی نظام اسلامی‌هم اشاره کرد و گفت: در بعد فرهنگی انقلاب اسلامی‌ نفی مظاهر فرهنگ منحط غرب و مقابله با تهاجم فرهنگی، عمومی‌شدن آموزش‌های مختلف و ارتقای سطح علمی‌جامعه و همچنین ایجاد تحول روحی، معنوی و اخلاقی در بین مردم ایران با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی در ارتقای فرهنگی جامعه را به همراه داشت  و به واسطه جمهوری اسلامی ‌فضا برای  فعالیت‌های فرهنگی فراهم شده است. آیت الله  دژکام  نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز نیز دراین دیدار ضمن ابراز رضایت و حمایت از فعالیت‌های محرومیت‌زدا در سطح استان بر لزوم استفده از ظرفیت‌های قانونی برای تأمین مسکن محرومین و همچنین فعال شدن انجمن خیرین مسکن‌ساز تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی