[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

ممبینی: قانون مجلس در مورد بازنشسته‌ها باید اجرا شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هدایت ممبینی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی برای باشگاه‌ها اظهار داشت: با توجه به ضرورتی که فوتبال دارد امروز کارگاه آموزشی را برگزار کردیم و طبق برنامه‌ریزی که فیفا انجام داده تصمیم گرفتیم نحوه بازاریابی و درآمدزایی را برای اهالی فوتبال در این کارگاه به اشتراک بگذاریم.
وی در پاسخ به این سؤال که فوتبال ما چه کار باید انجام دهد تا دستش به سمت بیت‌المال نرود گفت: به هر حال مشکلات در فوتبال ما وجود دارد ولی همین رشته می‌تواند کاری کند که روی پای خودش بایستد. باید گام به‌گام پیش رفت، حق پخش هم وجود دارد و با توجه به این‌که تلویزیون حق پخش را نمی‌دهد باید راهکارهای مختلفی برای جذب اسپانسرها و یا درآمدزایی پیدا کرد. بحث تبلیغات محیطی هم هست و با توجه به این‌که نمایندگان مجلس هم روی موضوع حق‌پخش پیگیر شده است، باید این مسائل حل شود تا مشکلات اقتصادی در فوتبال به حداقل برسد. ما دوست داریم با تعامل در آینده نزدیک مشکل حق پخش را هم حل کنیم.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون در پاسخ به این سؤال که چرا مدیران ما نمی‌توانند خودشان مشکلات را حل کنند گفت: همه چیز را نباید به گردن مدیران انداخت. دست آنها هم به‌نوعی بسته است و ما در گذشته هم مشکلاتی داشته‌ایم اما رفته رفته حل شده است. من امیدوارم صدا و سیما مشکل حق‌پخش را برطرف کند تا فوتبال ما از حالت رکود خارج شود. می‌دانم صدا و سیمایی‌ها هم دچار مشکلاتی هستند و بودجه پرداخت حق‌پخش برای آنها تعریف نشده است. کارها به‌صورت زنجیره‌ای به هم ارتباط دارند. مثلاً بلیت‌فروشی یا فروش پیراهن یا تبلیغات محیطی باید بازوی فوتبال شود. ما امسال در مورد تبلیغات محیطی روشی نوین را اجرا کردیم و طی سال‌های قبل با تأخیر در این مورد حرکت کردیم. ولی به هر حال این مسائل باید حل شود.
به گزارش فارس، ممبینی در‌خصوص قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هم گفت: قرار شد سؤالات شما چالشی نباشد ولی نظر من این است که باید به قوانین احترام بگذاریم. به هر‌حال طی چند روز آینده باید شاهد اتفاقاتی باشیم. ان‌شاالله با تعامل قانونی که مجلس شورای اسلامی ‌درخواست کرده اجرا شود. به هر حال امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد منافع فوتبال ما حفظ شود.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیئت رئیسه استعفا می‌دهند  گفت:‌ ما باید در این زمینه چند روز صبر کنیم تا همه‌چیز مشخص شود. به هر‌حال باید قانون رعایت شود و از طرف اساسنامه باید طوری تنظیم شود که اگر تغییر و تحولی صورت می‌گیرد قوانین کشور دچار مشکلات نشود.
وی در‌خصوص این‌که تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون چه زمانی است گفت: هنوز تاریخ اعلام نشده ولی ما جلسه هیئت رئیسه فدراسیون داریم و در آن‌جا تصمیم گرفته می‌شود مجمع کی برگزار می‌شود.
وی در‌خصوص این‌که تکلیف قرارداد فدراسیون با شرکت آدیداس چه شد گفت: ما یک‌سال و نیم با شرکت آدیداس قرارداد داریم ولی بعداً در مورد این موضوع صحبت می‌کنم.
وی تأکید کرد: آدیداس از ما خواسته با توجه به تحریم‌ها این قرارداد لغو شود ولی ما با توجه به صحبت‌هایی که با این شرکت انجام دادیم تصمیم داریم با پیراهن این شرکت در جام ملت‌ها حاضر شویم.
ممبینی در‌خصوص بیانیه‌ای که باشگاه نساجی مازندران چند هفته پیش صادر کرد و در آن خواستار استعفای اصفهانیان و حضور ممبینی در رأس کمیته داوران شده بود گفت: اصفهانیان زحمت خودش را می‌کشد و در بخش داوری ما از او حمایت می‌کنیم. مشکلات داوری در همه‌جای دنیا است ولی امیدواریم با کلاس‌هایی که برگزار می‌کنیم دقت نظر داوران را بالا ببریم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا بیانیه نساجی در حمایت از وی ارتباطی به رفاقتش با مدیرعامل این باشگاه ندارد گفت:‌ مدیرعامل نساجی چه کسی است؟ معمولاً من با اغلب مدیران باشگاه دوست هستم و به‌خاطر رفت و آمدهای فوتبالی با همه ارتباط داریم. همه مدیران عزیز هستند و من هم به نقطه نظرات همه دوستان احترام می‌گذارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی