[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن آباده‌: ظرفیت‌های قانونی یک فرصت برای خدمتگزاری است، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده با بیان این‌که ظرفیت‌های قانونی برای توسعه مناطق محروم یک فرصت برای خدمتگزاری است گفت‌: همه مسئولان باید از این فرصت و از این ظرفیت‌های قانونی در راستای توسعه و خدمتگزاری بیشتر به مردم استفاده کنند‌.
به گزارش روابط عمومى بنیاد مسکن استان فارس‌، محمد متین کیا در کارگروه مشترک مدیران و کارشناسان راه و شهرسازی‌، ثبت‌، بنیاد مسکن در شهرستان آباده اظهار داشت‌: تعیین حریم روستاها‌، توجه به طرح‌های‌هادی‌، زمینه‌سازی برای بازنگری طرح‌ها در برخی از روستاها‌، جلوگیری از تصرف عدوانی اراضی خارج از محدوده طرح‌های‌هادی‌، تملک قانونی اراضی و ایجاد اکانت برای واگذاری ارا‌ضی در محدوده قانونی و همچنین تسهیل‌گری در روند صدور اسناد مالکیت روستاها و شهرهای زیر 25هزار نفر جمعیت از جمله رویکردهایی است که بنیاد مسکن در تعامل با سایر دستگاه‌ها به آن پرداخته است‌.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده خاطر‌نشان کرد‌: بنیاد مسکن یک سازمان با کارکرد جهادی است که در زمینه محرومیت‌زدایی گام‌های مؤثری برداشته است‌، تعامل و هم‌افزایی شهرداری‌ها‌، ثبت اسناد و املاک‌، اوقاف و راه و شهرسازی با بنیاد زمینه خدمت‌رسانی بیشتر به مردم را فراهم مى‌کند‌. متین کیا به موضوع صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری دراین شهرستان اشاره کرد و برلزوم افزایش تعامل بین دستگاه‌ها برای رسیدن به توسعه منطقه‌ای تأکید و اضافه کرد: صدور اسناد مالکیت راهکاری جهادی در راستای توسعه‌ی منطقه است.
دراین نشست مدیران راه و شهرسازی و ثبت اسناد و املاک شهرستان آباده نیز نقطه نظرات خود را پیرامون چگونگی روان‌سازی فرایند صدور اسناد و استفاده بیشتر از مواهب توسعه بیان کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی