[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

تجلیل از ۵عضو هیئت علمى ‌دانشگاه پیام نور فارس در جشنواره پژوهشگران برتر کشور، روزنامه شیراز نوین

در جشنواره نکوداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران، فناوران ومخترعین برتر سال 97 دانشگاه پیام نور کشور، از 5‌‌عضو هیئت علمى ‌دانشگاه پیام‌نور استان فارس به‌عنوان پژوهشگران برتر تقدیر شد. به گزارش روابط عمومى دانشگاه پیام نور استان فارس، دراین مراسم دکترعبدالرسول قرائتی (در بخش علوم پایه)، دکتر وحید توللی(علوم کشاورزی و فناور برتر دانشگاه)، دکتر محمد حسن صیف و دکتر سعید طالبی(در بخش علوم انسانی) به‌عنوان پژوهشگران برتر استان فارس معرفی و از آنان تجلیل شد. 
همچنین از آقای محمدجواد رنجبر، عضو هیئت علمى‌ دانشگاه پیام نور ممسنی مؤلف کتاب البدیع- علوم بلاغی3 به عنوان مؤلف برتر تقدیر شد.
آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور با حضور دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور، دکتر محمدعلی کریمى ‌معاون پژوهش دانشگاه‌، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، مسئولان استانی، پژوهشگران و اساتید دانشگاه پیام نور در قزوین برگزار شد. در این مراسم از 45‌پژوهشگر برتر دانشگاه‌های پیام نور کشور، 5‌فناور برتر، 3‌نشریه برتر، 1‌مدیر آموزشگاه و 30عنوان کتاب برتر دانشگاه‌های پیام نور استان قزوین با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد. رئیس دانشگاه پیام نور کشور در این مراسم بیان کرد: هفته پژوهش فرصت و بهانه‌ای برای تجلیل از کسانی است که در طول سال در حوزه پژوهش قدم برمى‌دارند. دکتر زمانی افزود: پژوهش فعالیتی است که نیازمند هوشمندی، دغدغه، هماهنگی و پشتکار بسیار دارد و پژوهشگران باید کار مداوم را در این عرصه داشته باشند. وی تصریح کرد: وظیفه دانشگاه شناسایی نیاز جامعه و حرکت برای حل آن است و دستگاه‌های اجرایی نیز باید در این مسیر در کنار دانشگاه‌ها باشند و آن‌ها را یاری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی