[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

چرا باید امکانات در اختیار عده‌ای خاص و محدود باشد؟، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز با بیان اینکه حقوق چندین ماه خدمت در شغل پرستاری را خرج بسکتبال فارس کردم، گفت: پولم را خوردند.
سرور روانی‌پور در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: سال 95 به تأیید هیئت بسکتبال فارس که اعلام کرد یک شرکت نوشابه‌سازی تیم شما را تحت پوشش قرار داده، 25میلیون تومان از پول شخصی خرج کردم که مدارک مستند آن موجود است.
وی تأکید کرد: طی نامه‌ای مطالباتم را به اداره کل ورزش و جوانان فارس، نزد معاون توسعه ورزش، معاون مالی و رئیس هیئت بسکتبال فرستادم که پس از گذشت 2سال هنوز پاسخی داده نشده است.
وی اضافه کرد: چند بار به هیئت مراجعه کردم. در پاسخ گفتند فقط امضا مانده است. مگر برای یک امضا و گرفتن حقم چقدر باید طول بکشد. با این حال ناامید نیستم.
سرمربی باسابقه بسکتبال فارس با اشاره به اینکه فدراسیون بسکتبال هیچ بهایی به تیم‌هایی همچون فارس که یک زمان قطب بسکتبال کشور بود و 2تیم در لیگ برتر داشت نمی‌دهد، اظهار داشت: هیچ بازیکنی در تیم‌های مختلف ملی از فارس دعوت نمی‌شود و نمی‌دانم مسئولان ورزش فارس چه زمانی می‌خواهند از حق بازیکنان بااستعداد فارس دفاع کنند.
وی اضافه کرد: این پرسش مطرح است که چه کسانی عضو تیم ملی هستند؟ و یک ارزیایی صورت گیرد. قرار نیست همه امکانات در اختیار عده‌ای خاص و محدود باشد و آن‌ها رشد کنند؛ اما بانوان بسکتبالیست فارس در پشت درهای تیم‌های مختلف ملی بمانند.
روانی‌پور افزود: تنها مربی در کشور هستم که با امکانات بسیار کم کار می‌کند و با اینکه چندین سال است از لیگ برتر ایران دور بودیم، هم‌اینک در بین تیم‌های متمول لیگ برتر نتایج خوبی گرفته‌ایم و در رده سوم جدول هستیم؛ اما متأسفانه نه فقط در سطح استان، بلکه در سطح کشور هم از سوی فدراسیون حمایت نمی شویم.
سرمربی تیم بسکتبال صدرا شیراز در مورد دیدار تیمش در هفته هشتم لیگ برتر کشور برابر تیم گروه خودروسازی بهمن تهران هم که منجر به شکست 97 بر 49 تیم صدرا شد نیز گفت: بازیکنان جوان ما از نظر تکنیک و تاکتیک از حریف خود که چندین ملی‌پوش و بازیکنانی با سابقه حضور در بازی بین‌المللی دارند، برابراند و فقط کمبود تجربه منجر به شکست تیم ما شد.
هم‌اینک در جدول رده‌بندی گروه دوم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران، پس از گذشت هشت بازی تیم نامی‌نو اصفهان با 16امتیاز در صدر جدول قرار دارد، تیم گروه بهمن تهران با 15امتیاز دوم است و تیم صدرا هم با 10امتیاز عنوان سوم را به خود اختصاص داده است.
در رقابت‌های بسکتبال برتر بانوان کشور 12تیم شرکت دارند و در 2گروه 6تیمی به صورت دوره‌ای با هم بازی می‌کنند و در پایان بازی‌های مرحله گروهی، از هر گروه سه تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی