[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

شاهد رامک بالاخره پیروز شد صدرا در آستانه سقوط، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم شاهد رامک شیراز در هفته چهاردهم رقابت‌های فوتسال دسته یک ایران سرانجام پس از هفته‌ها ناکامی به یک پیروزی ارزشمند دست یافت و تقریباً از سقوط رهایی پیدا کرد؛ اما صدرا، دیگر تیم شیرازی نتوانست از آخرین شانس خود استفاده کند و با شکستی که پذیرا شد، تقریباً سقوط خود را قطعی کرد.
صدرا در حالی که این شانس را داشت که با پیروزی مقابل رقیب مستقیم خود، یک پله در جدول صعود کرده و شانس زیادی برای رهایی از سقوط فراهم کند، در قم با حساب 4 بر 3 تن به شکست داد و دیگر شانس کمی برای بقا خواهد داشت.
اما دیگر تیم شیرازی که در خطر سقوط قرار داشت،  بالاخره به یک پیروزی دست یافت. در یک دیدار که عصر جمعه در سالن 22بهمن شیراز برگزار شد، شاهد با نتیجه چهار بر سه از سد حریف خود، ایرالکو اراک گذشت و با 12امتیاز در همان رتبه هفتم باقی ماند و همچنان خطر سقوط را احساس می کند.
همچنین در همین گروه تیم مقاومت عباس‌نژاد اقلید در تهران با نتیجه چهار بر سه مغلوب مقاومت این شهر شد و در رده ششم ایستاد تا خطر سقوط، این تیم را هم همچنان تهدید کند.
همچنین در چارچوب این بازی‌ها در گروه پنجم، تیم آراد فاخر شیراز در شهر زرند کرمان با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد و با 12امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت. تیم رضایی فیروزآباد دیگر تیم استان فارس که در گروه پنجم دسته دوم قرار دارد، با نتیجه پنج بر یک مغلوب مارون کهگیلویه و بویراحمد شد و با سه امتیاز در قعر جدول باقی ماند. در رقابت‌های فوتسال دسته دوم کشور که در پنج گروه برگزار می‌شود در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم به مرحله دوم صعود خواهند کرد و 2تیم انتهای جدول هم به دسته سوم می‌روند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی