[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

کمیته بهینه‌سازی درآمد و هزینه شهرداری شیراز تشکیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در راستای کاهش هزینه و افزایش درآمددرسال ۹۷و هم چنین پیش‌بینی برای سال۹۸ در کمیسیون برنامه و بودجه شورا بررسی شد. 
به گزارش روابط عمومی‌ و امور بین الملل شورای اسلامی‌ شهر شیراز، «سیدعبدالرزاق موسوی» رئیس کمیسیون برنامه و ‌بودجه شورای اسلامی ‌شهر شیراز گفت: مقرر شد رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری پس از اصلاح برخی موارد، گزارش نهایی را به کمیسیون ارائه دهد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورا خاطرنشان کرد: همچنین به منظور بررسی گزارش‌های هزینه‌ای و درآمدی سازمانها و مناطق شهرداری، مقرر شد کمیته  بهینه‌سازی زیر نظر کمیسیون برنامه و بودجه تشکیل و با تحلیل و بررسی کارشناسی نتیجه را به کمیسیون ارائه دهد.
عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز افزود: انتخاب مشاور متخصص در بحث بهینه‌سازی هزینه و درآمد شهرداری از پیشنهادات کمیسیون به شهردار بود.
موسوی ادامه داد: درخواست مساعدت مالی ازسوی هیئت امنا مسجد حاج باقر واقع در خیابان حضرتی و حسینیه لاری‌ها واقع در شهرک مطهری نیز بدلیل اینکه در قالب لایحه به کمیسیون ارائه نشده بوداز دستورکار جلسه خارج شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی