[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی فارس: توزیع نامحدود برنج، روغن و شکر برای تنظیم بازار، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی استان فارس گفت: برای تنظیم بازار شب عید برنج، روغن و شکر به میزان نامحدود و متناسب با تقاضای بازار در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف استان فارس توزیع شده است.
 هدایت‌الله رحیمی، با بیان اینکه برای تنظیم بازار شب عید برنج، روغن و شکر به میزان نامحدود و متناسب با تقاضای بازار در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف استان فارس توزیع شده است، اظهار داشت: تاکنون 1400 تن برنج بین فروشگاه‌های مختلف استان توزیع و به قیمت 3800 تومان فروخته شده است. 
وی با بیان اینکه هر قوطی روغن یک لیتری بین 4900 تا 5100 تومان و هر کیلو شکر نیز 2850 تومان فروخته می‌‌شود، افزود: هر کیلو مرغ بین 7200 تا 7500 تومان فروخته می‌شود و خوشبختانه بازار مرغ در استان فارس متعادل است و نگرانی بابت تامین این کالا وجود ندارد. 
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان فارس با تأکید براینکه مردم نگران تامین میوه شب عید نباشند، عنوان کرد: سیب و پرتقال شب عید به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده و به‌زودی زمان دقیق توزیع این میوه‌ها و محل عرضه آنها اعلام می‌شود.
 وی با بیان اینکه قیمت سیب تغییر چندانی نداشته و در حال حاضر هر کیلو سیب درجه یک به قیمت 4500 تومن فروخته می‌شود گفت: به‌دلیل بارندگی و سرما‌زدگی درختان مرکبات، قیمت پرتغال بالا رفته و با توجه به کیفیت میوه قیمت‌های متفاوتی از 2500 تا 7 هزار تومن دارد اما متوسط قیمت این میوه 5500 تومان است. 
رحیمی با تأکید بر اینکه وزارت جهاد کشاورزی به‌غیر از موز، آناناس، نارگیل و انبه مجوز واردات برای هیچ میوه‌ای صادر نکرده است و میوه‌های موجود به صورت قاچاق وارد بازار می‌شود، اظهار داشت: بیش از 95 درصد بازار میوه استان فارس، میوه داخلی است. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی