[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۱
  • دوره جدید

نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در تهران برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از حضور این شرکت در نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری خبر داد: این نمایشگاه از 23 تا 25 دی ماه 97 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور گفت: این نمایشگاه جامع ترین نمایشگاه و متناسب با شرایط روز کشور در بخش مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری طراحی شده است.
وی تصریح کرد: شرکت عمران با ظرفیت و پتانسیل‌های توسعه مسکن و خدمات و همچنین با دراختیار داشتن سهم 25 هزار واحدی از برنامه توسعه مسکن وزارت راه و شهرسازی و نیز فرصت‌های متعدد ساخت مراکز محلات، بعنوان یکی از مؤثرترین و مناسب ترین شهرهای جدید در حوزه سرمایه گذاری تأمین مسکن و خدمات در سطح کشور است.
حاجی پور با اشاره به اهداف این نمایشگاه اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه بین المللی اشتراک گذاشتن تجربیات شهرهای مختلف برای تحقق برنامه‌های توسعه‌ای مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری، ایجاد انگیزه جهت سرمایه گذاری بخش‌های مختلف خصوصی و برقراری ارتباط بیشتر بین نهادهای علمی‌و اجرایی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه مسکن و شهرسازی است.
وی ادامه داد: آشنایی با جدید ترین فناوری‌های نوین صنایع و تجهیزات مسکن و شهرسازی، گسترش تعامل با سایر کشورها، جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی جهت ورود به پروژه‌های مسکن و شهرسازی به منظور رونق و توسعه آن از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه به شمار می‌آید.
مدیر عامل شرکت عمران شهرجدید صدرا، این رویداد را بازار ایدئالی برای دیدار مدیران و متخصصان ارشد دولتی با بخش خصوصی با ارائه آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برشمرد و تأکید کرد: این نمایشگاه با حمایت و مشارکت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی و با حضور شرکت‌های بین المللی و استارت آپ‌های ایرانی و خارجی برگزار می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی