[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

جهانبخش: اگر کادرفنی صلاح بداند، حاضرم به تیم کمک کنم، روزنامه شیراز نوین

وینگر تیم ملی معتقد است حق ویتنام برابر عراق باخت نبود.
علیرضا جهانبخش، مهاجم تیم ملی در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: خدا را شکر بعد از مدت طولانی که بیرون بودم و بدشانسی که داشتم تمرینات خودم را پشت سر گذاشتم و به‌طور کامل با تیم تمرین می‌کنم و اگر کادرفنی صلاح بداند، حاضرم به تیم کمک کنم و از تمرین کنار سایر بازیکنان لذت ببرم.
او ادامه داد: قطعاً بازی اول در چنین مسابقاتی مهم است و بازتاب آن هم مهم است و بازیکنان و کادر فنی از اهمیت آن با خبر بودند. فرقی نمی‌کرد که تیم ملی برابر یمن بازی کند یا حریف دیگری. ما باز هم با همین کیفیت بازی می‌کردیم و خدا را شکر بازیکنان نمایش خوبی داشتند و توانستیم با اقتدار برنده شویم. تمام دستورات کادرفنی توسط بازیکنان انجام شد و بازیکنان رو سفید شدند.
جهانبخش درباره دیدار عراق و ویتنام گفت: ما بازی را می‌دیدیم و کسی را نمی‌شود دست کم گرفت. بعضی تیم‌ها با انرژی مضاعف به این مسابقات می‌آیند و چیزی برای از دست دادن ندارند. ما از نحوه عملکرد ویتنام شوکه شده بودیم و انتظار چنین بازی را نداشتیم. کم‌ترین حق آن‌ها یک امتیاز بود و ویتنام بدشانس بود. برای ما فرقی نمى‌کند حریف‌مان چه تیمى ‌باشد و با تمام قوا به میدان می‌رویم.
این بازیکن تیم ملی درباره رقیبان اصلی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: رقیبان سنتی ما یعنی استرالیا، ژاپن و کره از مدعیان اصلی هستند. عربستان و امارات هم می‌توانند در این جام نتیجه بگیرند. البته با بازی دیروز ویتنام ممکن است در این جام شگفتی هم داشته باشیم. ما هم هدف بزرگی داریم و در راستای آن تلاش خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی