[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

مشکل ۲۰۲۰حل شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه فارس با عذرخواهی از مشترکان و کاربران اینترنت شرکت مخابرات (2020)، یکپارچه سازی سامانه ارتباط با مشتریان (CRM) و سامانه فنی پشتیبان (AAA) را علت بروز مشکل در اتصال کاربران این استان به اینترنت اعلام کرد.
فرشید ایزدی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: قبلاً این سامانه به شکل استانی فعال بود و هر یک از استان‌ها سامانه مستقل خود را داشتند که با این یکپارچه‌سازی پشتیبانی از طریق مرکز مخابرات ایران انجام می‌شود.
وی ادامه داد: این سیستم یکپارچه دسترسی سریع و آنلاین کاربران و مشترکان به سامانه ارتباطی را ممکن می‌کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: با یکپارچه‌سازی این سامانه که آدرس آن نیز به ADSL.TCI.IR تغییر یافته، نام کاربری و کلمه عبور کاربران نیز تغییر کرده که کاربران با مراجعه به سامانه می‌توانند در جریان مراحل دریافت نام کاربری و رمز عبور جدید خود قرار گیرند.
نخستین روز هفته جاری (15 دی 1397) مشترکان اینترنت شرکت مخابرات فارس موسوم به 2020 با مشکلات ارتباطی همچون کندی سرعت اینترنت و قطعی کامل آن مواجه شدند. 
ایزدی گفت: هم اینک عمده مشکلات این سامانه رفع شده و تقریباً برای اکثر کاربران امکان استفاده مجدد از اینترنت فراهم شده است و سایر مشترکان نیز ظرف 10 روز آینده مشکلی در استفاده از اینترنت نخواهند داشت.
مدیر مخابرات منطقه فارس تصریح کرد: به منظور جبران بخشی از مشکلات پیش آمده برای مشترکان و جلب رضایت هرچه بیشتر آنها به مشترکان دارای بسته یک تا سه ماهه اینترنت 2020 پنج گیگابایت، به مشترکان دارای بسته سه تا 6 ماه 10 گیگابایت و به مشترکان دارای بسته 6 تا 12 ماه 15 گیگابایت اینترنت رایگان تعلق خواهد گرفت.
وی ادامه داد: مشترکان می‌توانند برای فعال سازی این حجم اینترنت هدیه در نظر گرفته شده با سامانه 2020 تماس بگیرند.
او اظهار داشت: هم‌اینک در استان فارس 120 هزار مشترک از اینترنت شرکت مخابرات (2020) استفاده می‌کنند.
ایزدی، یکی از نیازهای امروز شهروندان را دسترسی به اینترنت پرسرعت یکپارچه و بدون نقطه کور و قطعی دانست و افزود: برای این منظور در شهر شیراز نیاز به نصب 53 آنتن مخابراتی (BTS) داریم که برخی دیدگاه‌های نادرست مبنی بر مضر و خطرناک بودن این آنتن‌ها مانع توسعه این آنتن‌ها در نقاط مختلف شهر شده است.
وی ادامه داد: در کنار به روز بودن امکانات و تجهیزات مخابرات فارس، تمام امواج شرکت مخابرات از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کنترل می‌شود و چنانچه امواج فراتر از حد مجاز و استاندارد باشد برخورد می‌شود.
وی گفت: هم اینک در استان فارس یک هزار و 274 آنتن مخابراتی وجود دارد که از این تعداد 420 آنتن در شهر شیراز و حومه آن نصب شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی