[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در محلات منطقه ۵ شیراز ، روزنامه شیراز نوین

طهماسبی شهردار منطقه پنج  به همراه تنی از مسئولین شهرداری و سرکار خانم دودمان عضو شورای شهر شیراز  در جمع نمازگزارن  امامزاده سیدمحمد(ع) به هنگام نماز مغرب و عشا حضور پیدانمود وبه بررسی مشکلات و حل آنان پرداخت.به گفته شهردار منطقه پنج شیراز، شهرداری منطقه توجه ویژه‌ای به نواحی حاشیه و کم‌برخوردار منطقه دارد و از اعلام آمادگی کامل شهرداری جهت برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در این محلات خبر داد. 
طهماسبی گفت: یکی از برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی ‌شهر را حضور در مساجد و حسینیه‌ها  و دیدار  با شهروندان است که بتوانیم از این راه ارتباط خود را با مردم هر منطقه بیشتر نماییم.
وی  یکی از وظایف شهرداری را جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز دانست و گفت  جهت جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز باید از طرق مختلف مردم را آگاه نمود و در این مسیر  فرهنگ سازی  کنیم.
طهماسبی ادامه داد که  شهرداری منطقه پنج  آمادگی دارد که  اقدامات فرهنگی در سطح منطقه را به نحو احسن انجام بدهد و از همه علاقمندانی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت نمایند دعوت بعمل می‌آوریم که بصورت جدی در این عرصه بسیار مهم و خطیر وارد شوند.
شهردار منطقه پنج ادامه داد که  یکی دیگر از وظایف شهرداری و شورا  توجه جدی به حاشیه شهر  است  و عنوان کرد  با برنامه‌ریزی که انجام گرفته در کلیه  محلات برنامه داریم. طهماسبی افزود پاسخگویی به تعهدات شهرداری  هر چند که مشکلاتی از گذشته وجود داشته ولی با این وجود دنبال  فعال کردن و اجرایی کردن پروژه‌های اثرگذار هستیم و پاسخگو خواهیم بود  و در دهه فجر امسال پروژه‌های خوبی را افتتاح خواهیم کرد.
طهماسبی در آخر بیان نمودند که:  اقدامات خیلی خوبی که در سطح منطقه انجام گرفته است، پروژه بزرگ بوستان ۵۰ هکتاری مادر است و می‌توان گفت که این پروژه فراشهری است و ما  در حال اجرا و ساماندهی پروژه‌های ورزشی آن هستیم.
در آخر برنامه شهردار و خانم دودمان عضو شورای شیراز پاسخگوی مردم این منطقه بودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی