[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

نماینده خبرگان: انسان خادم در بحث‌های سیاسی محصور نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: وقتی انسان قصدش خدمت است فکرش محدود و محصور در بحث‌های سیاسی نمی‌شود.
‎به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی شاهچراغ(ع)، آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب در دیدار با استاندار فارس افزود: در مسئولیت‌ها به سه مسئله مهم باید توجه کنیم که مسئله ‎اول بحث پایبندی نسبت به نظام و انقلاب اسلامی ‌و حفظ ارزش‌های آن است که بسیار حائز اهمیت است. 
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) بیان کرد: فرهنگ‌سازی، عامل عمده ترقی و تعالی و پیشرفت و حل مشکلات است. نباید فکر کنیم مسائل فرهنگی مسئول خاصی دارد و جزء حیطه کار ما نیست.
آیت الله دستغیب اضافه کرد: مسئله دوم در مسئولیت‌ها، امامت و رهبری است و وجدان همه ما گواه است قوام این نظام به برکت وجود امام(ره) و رهبری و جایگاه والای ولایت فقیه است. سی سال است که رهبر معظم در هر موضوعی با راهنمایی‌ها و ارشاداتشان ورود پیدا کردند، اگر ملت و دولت به آن در کارشان عمل کردند، موفق بودند.  ‎وی گفت: مسئله سوم در مسئولیت‌ها، مردم هستند، همه بایستی برای منافع مردم حرکت کنیم و اساس آن هم مهر و محبت نسبت به این مردم است که در این چهل سال شاهدش هستیم. 
زمان برای سیاسی‌بازی وجود ندارد 
استاندار جدید فارس نیز در این دیدار گفت: وقتی برای جناح بندی و سیاسی بازی وجود ندارند، باید با خدمت و تلاش بتوانیم حل مشکلات را سرلوحه کار خود قرار دهیم. عنایت‌الله رحیمی‌ پیرامون طرح توسعه حرم مطهر اظهار کرد: در مورد این طرح جلسه‌ای خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم هرچه سریعتر اقداماتی در این زمینه صورت بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی