[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

از راه‌اندازی شبکه رادیویی و تلویزیونی گردشگری در فارس حمایت می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیما توسعه گردشگری در استان را از  برنامه‌های جدی خود برشمرد و گفت از طرح‌هایی که به هر شکل صنعت گردشگری در استان را تقویت کند، حمایت می‌کنم.
استاندار جدید فارس با اشاره به برنامه‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود برای سرعت بخشیدن به توسعه فارس در مدت زمان معقول و مطلوب، همگامی و همراهی صدا و سیما را در همراه کردن مردم با برنامه‌های مدیران بسیار مؤثر دانست و افزود: صدا و سیمای فارس در برقراری تعامل و ایجاد تعادل در تولیدات رسانه‌ای خود و پشتیبانی از عملکرد مثبت مسئولان و همچنین بیان خواست و توقع به‌حق مردم، عملکرد قابل توجهی داشته است. ادامه این سیاست در دوره جدید مدیریت استان خدمت خوبی به مردم و مسئولانی است که با صداقت و تلاش، همت خویش را معطوف خدمت به مردم کرده‌اند. رحیمی با بیان اینکه از صدا و سیمای استان می‌خواهم دو طرح بزرگ و تأثیرگذار در استان و کشور مطرح و پی‌گیری کند، پیشنهاد مدیرکل صدا و سیما مبنی بر راه‌اندازی شبکه گردشگری را مطلوب و کاربردی خواند و از حمایت همه‌جانبه خود برای تحقق این مهم خبر داد.
در این دیدار که در اولین هفته کاری رحیمی در کسوت استانداری فارس صورت گرفت، مدیرکل صدا و سیمای فارس با تبریک به استاندار جدید از آمادگی همه‌جانبه رسانه استانی برای تحقق برنامه‌های مدیر ارشد اجرایی استان براساس چشم‌انداز توسعه فارس خبر داد. سهرابی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد فارس در حوزه صنعت، گردشگری از موافقت مدیران ارشد رسانه ملی با راه‌اندازی شبکه رادیویی ملی گردشگری به میزبانی فارس در شهر شیراز، مشروط به موافقت و مشارکت استان خبر داد و تصریح کرد: استان‌های دیگر نیز تمایل و درخواست خود را برای میزبانی شبکه گردشگری به رسانه ملی ارائه داده‌اند؛ اما هیچ‌کدام از آن‌ها قابلیت و ظرفیت استان فارس را ندارند. بنابراین شایسته است همه فعالان این حوزه همچنین مسئولان و متولیان، استانداری فارس و صدا و سیما را برای تحقق این اقدام مهم یاری کنند. مدیرکل صدا وسیمای فارس همچنین از آمادگی این مرکز برای افتتاح 160پروژه فنی و تولیدی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با حضور مدیران ارشد رسانه ملی این طرح‌های مهم که بخش زیادی از آن‌ها ایستگاه‌های تلویزیون دیجیتال در مناطق مختلف استان هستند افتتاح و راه‌اندازی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی