[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

بیش از ۴۵پروژه ورزشی فارس در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: افزون بر 45پروژه ورزشی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در فارس افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه بیش از 45پروژه ورزشی در فجر چهلم انقلاب اسلامی در استان فارس به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: با توجه به شعار سال وزارت ورزش و جوانان که چهل سال ورزش چهل سال افتخار است از ابتدای سال 97 برنامه‌های خاصی را در حوزه ورزش تدارک دیدیم که متناسب با آن‌ها در فجر چهلم بخش بزرگی از فعالیت‌ها و زیرساخت‌ها در حوزه‌های مختلف در همین ایام شکوهمند دهه مبارک فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان افزود: مجموعه ورزشی مرودشت که شامل سالن تخصصی، بخش بانوان و یک زمین چمن مصنوعی است و همچنین زمین چمن مصنوعی و استاندارد شهرستان‌های نی‌ریز و کوار از مهم‌ترین اماکن ورزشی هستند که مورد استفاده مردم قرار خواهند گرفت.
دبیرشورای عالی ورزش استان در ادامه گزارش برنامه‌های پیش‌بینی شده اداره کل ورزش و جوانان در دهه فجر گفت: خوشبختانه در بیشتر نقاط استان پروژه برای افتتاح داریم و در مناطقی از فارس مجموعه‌های ورزشی در حال احداث داریم که تاکنون سرانه ورزشی آن‌ها صفر بوده است و همه تلاش همکارانم در این حوزه، پیشرفت زیرساخت‌های ورزشی استان به صورت عدالت‌محور در بیشتر شهرها و روستاهای استان است.
کامیاب با اشاره به احداث مجموعه بزرگ سوارکاری جنوب کشور در لپویی بخش زرقان بیان کرد: این پروژه زیبا و منحصربه‌فرد که می‌تواند در نوع خود بی‌نظیر باشد، تا پایان بهمن ماه با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان افتتاح می‌گردد. مدیرکل ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبت‌هایش، اشاره‌ای به سایر برنامه‌های این ایام داشت و خاطرنشان کرد: همان‌طور که در اوایل آذرماه رقابت‌های جهانی رزم سواره را به خوبی در شیراز برگزار کردیم، در بهمن ماه هم میزبان بازی‌های رزمی جهانی هستیم که با حضور 30کشور در شیراز انجام می‌شود.
وی اظهار داشت: بیش از 700برنامه شاد و مفرح دیگر در ایام دهه مبارک فجر امسال در نقاط مختلف استان اجرا می‌گردد که علاوه بر ورزش، در حوزه جوانان هم اتوبوس انقلاب را راه‌اندازی کرده‌ایم که خاطرات ایام پیروزی انقلاب را برای جوانان شرح می دهد.
کامیاب با بیان اینکه فجر چهلم را به صورت ویژه جشن می‌گیریم، افزود: ورزشکاران استان با حضور بسیار گسترده‌تری در راهپیمایی بیست دوم بهمن در کنار مردم شرکت خواهند کرد و با گام‌های استوار و ان‌شاءالله در جهت رفع مشکلات مردم وارد چهل یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خواهیم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی