[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

شهرداری شیراز بودجه ثابت سالانه برای ورزش همگانی در نظر بگیرد، روزنامه شیراز نوین

دومین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، احمد تنوری رئیس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورا در این جلسه که با حضور مشاوران ورزشی اعضای کمیسیون فرهنگی برگزار شد، لایحه حمایت از ورزش شهر شیراز بررسی شد و اصلاحات لازم در رابطه با اهداف لایحه و میزان حمایت از تیم‌های ورزشی، ورزش محله‌ها، استعدادیابی، نخبه‌‌پروری، برگزاری مسابقه‌های ورزشی، برگزاری جشنواره‌های تفریحی ورزشی، اوقات فراغت و ورزش‌های همگانی با  پیشنهادهای اعضای کمیته انجام شد و جهت بررسی به کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورا ارجاع شد.
احمد تنوری، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای شهر نیز با اشاره به اهمیت حمایت از ورزش محله‌ها در شهر شیراز گفت: شورا و شهرداری شیراز نهایت همکاری را در برگزاری بهتر مسابقات ورزشی و توسعه ورزش همگانی با هدف حمایت از سلامت شهروندان انجام خواهند داد.
تنوری افزود: در راستای حمایت از ورزش شهر شیراز نظر کمیته ورزش جایگزینی مبلغ ثابت اعلامی در لایحه با درصدی  ثابت از ردیف ۱۷ بودجه سالانه شهرداری است که ان‌شاءالله با تصویب در صحن علنی جزئیات آن اعلام خواهد شد که چنین مصوبه‌ای حمایت سالانه و مستمری را از فعالیت‌های ورزشی در شهر شیراز در پی خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی