[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

برنامه تأمین اجتماعی برای ارتقای خدمات درمانی در سال‌۹۸، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به بودجه ۲۷هزار میلیارد تومانی بخش درمان این سازمان برای سال‌۹۸ گفت: برای سال آینده ۲۲‌برنامه ارتقای کمی ‌و کیفی مراکز و خدمات را داریم.
دکتر مهدی درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سهم مهم سازمان تأمین اجتماعی در حوزه درمان کشور افزود: هم اکنون در حوزه درمان ۸۱‌بیمارستان و ۲۸۷‌مرکز درمان سرپایی در سراسر کشور با بیش از ۱۰‌هزار و ۸۰۰‌تخت داریم.
وی با اشاره به برنامه‌هایی که برای ارتقای کمی‌ و کیفی مراکز و ارائه خدمات در سال آینده در نظر گرفته شده ادامه داد: برای ارتقای کمی‌ امکانات و خدمات ۲۲‌برنامه طراحی کرده‌ایم که شامل افزایش تجهیزات، افزایش مراکز درمانی، افزایش تخت‌ها، توسعه و استانداردسازی اورژانس‌ها و‌… است.
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی درباه ارتقای کیفی خدمات نیز عنوان کرد: در این بخش با جدیت به‌دنبال اجرای طرح «خوش‌رویی» در سال‌۹۸ هستیم.
درخشان با اشاره به این‌که بخش‌هایی از این طرح از سال جاری آغاز شده است تأکید کرد: در این طرح فرهنگ خوش‌رویی و برخورد شایسته در بخش درمان تأمین اجتماعی نهادینه خواهد شد، زیرا بررسی‌ها نشان داده رفتار مناسب با بیماران نقش به‌سزایی در بهبود روند درمان آنها دارد.
وی از افزایش بودجه معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی برای بهبود کمی‌ و کیفی خدمات در سال آینده هم خبر داد و گفت: بودجه ۲۳‌هزار میلیارد تومانی سال جاری معاونت درمان برای سال آینده به ۲۷‌هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی