[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

عضو شورای شهر: میزان خلاقیت مدیران شهرداری در ارتقای شغلی آنان لحاظ شود، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی‌ شهر شیراز با اشاره به ارائه لایحه‌ی بودجه از سوی شهرداری گفت: اگر قرار است لایحه عملیاتی نشود نباید آن را ارائه داد.
به گزارش روابط عمومی‌ و امور بین الملل شورای اسلامی‌ شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز گفت: بیش از ۱۲ هزار نیرو در شهرداری وجود دارد که تعداد زیادی از آنها نیروهای متخصص و خدوم هستند به همین منظور توقع مردم این است که انتظاراتشان به منصه ظهور برسد.
وی افزود: باید میزان بهره‌وری مدیران، انحراف از بودجه و میزان خلاقیت مدیران در تحقق بودجه مشخص شود. ناصری ادامه داد: در برخی مناطق، افراد خلاقی هستند که می‌توانند با ایده‌های خلاق خود بار مشکلات را از دوش شهرداری بردارند به همین منظور در راستای ارتقا مدیران باید حوزه‌ی معاونت سرمایه انسانی مواردی را مشخص کند تا افراد به دلیل داشتن این شرایط، شایسته ارتقا باشند.
وی بر ارائه گزارش عملکرد سازمان‌ها و مدیران شهرداری به کمیسیون‌های شورا به صورت فصلی تأکید کرد.
دکتر ناصری افزود: برخی فعالیت‌های عمرانی به سازمان آتش‌نشانی واگذار شده است؛ با توجه به اینکه مهمترین مأموریت این سازمان امداد و نجات است باید پروژه‌های عمرانی را سازمان عمران انجام دهد تا این سازمان به بهترین نحو ممکن بتواند به مأموریت اصلی خود بپردازد‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی