[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

وزیر اطلاعات: مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌هاست، روزنامه شیراز نوین

وزیر اطلاعات با بیان این که برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ اندازی دشمنان است، گفت: این در حالی است که برخی این گونه القا می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته و عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی سه‌شنبه در جلسه شورای اداری استان فارس در شیراز افزود: هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است. 
وزیر اطلاعات در ادامه بر ارتقای سطح امنیت کشور در عرصه‌های مختلف تأکید کرد و با ابراز تأسف از این که در برخی مواقع در جامعه شاهد بدگویی و هتاکی هستیم، گفت: باید با رعایت اخلاق و اصول شرع این گونه مسائل از جامعه رخت بربندد.  علوی با بیان این که امروز مسئولیت خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم بر دوش مسئولان نهاده شده است، افزود: بر اساس آموزه‌های دینی، مسئولیت، امانت، عبادت و آزمون مسئولان است و باید با قدردانی از این تفضل الهی، شکر نعمت را با خوشرویی و خدمت رسانی بی منت به مردم بجای آورد. 
وی ادامه داد: اسلام بر خلاف دموکراسی غرب، حکومت را برای مردم می‌خواهد و بنابراین کارگزاران حکومت اسلامی‌باید در این مسیر حق‌الناس را رعایت کنند.  وزیر اطلاعات با اشاره به این که در حکومت اسلامی ‌امنیت، معیشت،عدالت و امنیت باید برای آحاد مردم جامعه برقرار شود، از تلاش و همکاری‌های شورای تأمین در جهت ارتقای سطح امنیت و آرامش کشور به ویژه این استان قدردانی کرد. 
وی افزود: به لطف خدا اکنون همدلی و هم افزایی مؤثری در میان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ‌ایران است. 
علوی همچنین با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری (س)، به مبارزه آن حضرت با ایجاد انحراف در جامعه اسلامی ‌اشاره کرد و توفیق کسب توشه در مکتب ولایتمدار آن حضرت و دفاع از ولایت را از خداوند خواستار شد. 
وزیر اطلاعات همچنین در آستانه دهه فجر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی ‌داشت و گفت: به لطف خدا همه استانداران فارس منشأ خیر و برکت بوده‌اند و امیدواریم در این دوره مدیریتی کارنامه درخشنده‌تری به دست آید. 
عنایت الله رحیمی ‌18 دیماه جاری در آیینی با حضور معاون وزیر کشور به عنوان استاندار فارس معرفی و فعالیت خود را آغاز کرد. 
علوی دوشنبه در راستای سفرهای استانی اعضای هیئت دولت در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌به شیراز سفر کرد. 
وزیر اطلاعات در آغاز این سفر به دیدار نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌شیراز رفت و سه شنبه به زیارت بارگاه حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) مشرف شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی