[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

راه‌اندازی واحد امداد موتوری در گازرسانی شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل گاز استان فارس از راه اندازی واحد امداد موتوری در شیراز خبر داد. 
غلامبعاس حسینی با اشاره به ترافیک سنگین در اغلب خیابانهای کلانشهر شیراز گفت: برای دسترسی سریعتر به نقاط حادثه دیده در شرایط شلوغی خیابانها و همچنین دسترسی به کوچه‌های تنگ و باریک و نقاط صعب البور و قدیمی‌تر شهر موتور سیکلت گزینه مناسبی است. 
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس ادامه داد: در فاز اول این برنامه، دو دستگاه موتور سیکلت beneli با حجم موتور 250 cc خریداری و توسط پرسنل امداد شهرستان تجهیز شدند.  وی با اشاره به اینکه در امداد مکانیزه شعار ما نوآوری است تصریح کرد: موتور‌های امداد گازرسانی با این شیوه طراحی لباس و تجهیزات برای اولین بار در سطح کشور عملیات امداد گازرسانی را به عهده گرفته‌اند.
حسینی در خصوص تجهیزات نصب شده بر روی موتور‌ها گفت: با خلاقیت کارکنان تمامی ‌ابزارهای لازم برای عملیات امدادرسانی در جعبه ابزار تعبیه شده و بیسیم موتورسوار نیز بصورت هندزفری طراحی گشته تا در هنگام رانندگی و ارتباط با مرکز مشکلی ایجاد نگردد.  
مدیرعامل گاز استان فارس یادآورشد: در شهر شیراز ماهانه حدود 45 مورد حادثه در شرایط ترافیکی و دسترسی سخت گزارش می‌شود که پستهای امداد موتوری در این شرایط وارد عمل خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی