[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

فارس باید بیشترین نقش را در توسعه بدمینتون ایفا کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون بدمینتون کشور گفت: اداره کل ورزش و جوانان فارس، در امر توسعه ورزش موفق و پیشرو است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمدرضا پوریا که عصر روز سه‌شنبه چهاردهم اسفند ماه جاری در مراسم مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون فارس سخن می‌گفت، با تقدیر از عباس حاجی‌زاده رئیس سابق این هیئت و با بیان این مطلب افزود: استان فارس در زمینه ورزش کشور همیشه زبانزد و قابل تحسین بوده است و قهرمانان زیادی را در میادین جهانی و بین‌المللی پرورش و معرفی کرده است.
وی تصریح کرد: رشته بدمینتون علاقه‌مندان زیادی در ایران دارد و ورزشکاران موفقی هم از این استان در رده‌های باشگاهی و ملی افتخارات زیادی کسب کرده‌اند که جا دارد در این مجمع، از زحمات و تلاش‌های عباس حاجی‌زاده که از مدیران موفق ورزش بدمینتون است، تشکر و قدردانی نمایم.
رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان فارس جزء استان‌های موفق و پیشرو در امر توسعه ورزش است، اظهار داشت: حاصل پیشرفت و عملکرد خوب بدمینتون کشور به دلیل یک برنامه‌ریزی ده ساله بوده و این حرکت موجب گردید در فجر چهلم، بازیکنان ما نمایش قابل قبولی در مسابقات بین‌المللی فجر که در استان البرز برگزار شد، داشته باشند.
پوریا در ادامه این مبحث توضیح داد و گفت: در رقابت‌های فجر امسال شاهد حضور ۱۸کشور جهان بودیم و اکثر قهرمانان بدمینتون جهان هم حضور داشتند. از حواشی جالب این رویداد، به دلیل کیفیت و سطح بالای بدمینتون ایران و همچنین نحوه میزبانی مسابقات همه هزینه‌ها در این توزنمنت به عهده خود شرکت کنندگان خارجی حاضر در این بازی‌ها بوده و همچنین حضور اندی، مدیر توسعه بدمینتون آسیا هم از نکات ارزشمند این رویداد بین‌المللی بود.
رئیس فدراسیون بدمینتون کشور با بیان اینکه در بحث استعدادیابی بسیار موفق عمل کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: توسعه و ارتقای ورزش بدمینتون ایران به دلیل حضور مدیران متخصص در فدراسیون بوده است که از درون خود سازمان، کرسی‌های اجرایی را به عهده گرفته‌اند و به طور حتم این افراد در سمت‌های خود، مجرب و آشنا به این رشته ورزشی هستند.
محمدرضا پوریا با اشاره به اینکه در رقابت‌های مختلف جهانی و آسیایی، داور و سه داور بین‌المللی در دو بخش آقایان و بانوان داریم، افزود: در رده خانم‌ها در حال حاضر رتبه زیر ۲۰۰رنکینگ جهان هستیم و امیدوارم در آینده، بدمینتون کشور به بهترین جایگاه و قله افتخار دست یابد و استان فارس هم بیشترین سهم و پویایی را در ورزش بدمینتون ایران داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی