[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس: خدمت در کنار جانبازان افتخار است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نشستی که با حضور جانبازان، معاونان و رؤسای این اداره کل برگزار شد، با بیان اینکه جانبازان شهیدان زنده محسوب می‌شوند، از آنها با اهدای شاخه گل و لوح تقدیرکرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی در آغاز این نشست پس از بیان خاطراتی توسط جانبازان حاضر با تسلیت درگذشت همکار ارزشمند خانم بهاره شفیعی و امیدواری برای آمرزش و آرامش روح این بانوی حوزه فرهنگ، ادب و هنر گفت: جای بسی خرسندی است که این فرصت پیش آمد تا در خدمت جانبازان عزیز باشیم و میلاد حضرت عباس را تبریک عرض می‌کنم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس افزود: این باور و اعتقاد را دارم کسانی که در هشت سال از مرز و بوم ایران محافظت کردند و جان باختند و تمام زندگی‌شان را گذاشتند و برای این مسئله خالص و پاک دفاع کردند، به زعم همه بزرگان پاک‌ترین و صادق‌ترین کسانی بودند که در آن زمان در ایران اسلامی زندگی کرده و از این مرز و بوم دفاع کرده‌اند.
سهرابی اظهار داشت: معتقدم که در حال حاضر اگر ایران ما امن است و سربلند در تمام جبهه‌های جنگ سیاسی، فرهنگی و هنری جایگاهی دارد، به خاطر کسانی است که در آن زمان جان خود را فدا کرده تا ما امروز در آرامش بتوانیم برای اعتلای این مرز و بوم، هرکدام در مسئولیتی که به عهده داریم تلاش کرده و موفق باشیم.
سهرابی گفت: در این میان، همکاران ارزشمندی در فرهنگ و ارشاد بودند که شهید شده یا به افتخار جانبازی رسیدند و این برای ما هم افتخار است که در کنار کارکنانی خدمت می‌کنیم و تلاش داریم تا این جایگاه را ارج نهیم و احترام بگذاریم؛ چراکه تمام زندگی و وجودشان را برای ما و برای این خاک فدا، ایثار و گذشت کردند و ما از آنان به عنوان یک الگو باید درس بگیریم و بدانیم که خاطرات آن عزیزان کوهی از تجربه و موفقیت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پایان ضمن اعلام اینکه خاطرات جانبازان فرهنگ و ارشاد کتاب و مستندنگاری می‌‌شود، با ابراز امیدواری از اینکه بتوانیم خدمتگزاری صادق برای ایثارگران و جانبازان باشیم و برای حوزه فرهنگ و هنر فارس تلاش کنیم، گفت: این جلسه تقدیر، کمترین هدیه است که می‌توان برای آنها برگزار کرد.
خاطرنشان می‌‌شود که سید جلیل افضلی، سید عبدالرحیم‌زاده، جهانشاه رسته، کرامت یزدانی و علیرضا رحمانیان از جانبازان شیراز در این نشست حضور داشتند و هم‌زمان نیز در سراسر ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های فارس، از دیگر جانبازان نیز تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی