[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی استان خبر داد: دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در «شیراز» ، روزنامه شیراز نوین

 فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در شهر «شیراز» خبر داد و گفت: این سارقان تا كنون به 12 فقره انواع سرقت مسلحانه اعتراف كرده اند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «احمد علی گودرزی» اظهار كرد: مأموران كلانتری 28 «صدرا» شیراز، هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی خود به سرنشینان یك دستگاه خودرو سمند مظنون شده كه راننده بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار می كند. وی با بیان اینكه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و 2 متهم دستگیر شدند، افزود: در بازرسی بدنی به عمل آمده از متهمان، تعداد زیادی كلید مخصوص باز كردن در منزل كشف شد. این مقام ارشد انتظامی در استان فارس گفت: متهمان برای تشكیل پرونده به كلانتری انتقال داده شدند كه در تحقیقات تكمیلی تا كنون به 12 فقره انواع سرقت مسلحانه در شیراز اعتراف كردند.
سردار گودرزی خاطر نشان كرد: در این راستا مأموران در تحقیقات صورت گرفته، مخفیگاه این سارقان را مورد شناسایی قرار دادند كه تعداد زیادی اموال مسروقه و وسایل ارتكاب جرم از آن مكان كشف شد. به گفته سردار گودرزی، كشف 10 قبضه اسلحه جنگی و شكاری، كشف بیش از یکصد عدد فشنگ، انواع سلاح سرد، مقادیری مواد مخدر، داروی بیهوش كننده، تعداد زیادی كارت های جعلی به نام نهادها و سازمان های مختلف از جمله ناجا، تعداد زیادی اوراق هویتی، تعداد زیادی سیم كارت و عابر بانك، 18 عدد كارت شناسایی جعل عنوان مأموران ناجا، تعداد زیادی اوراق قضائی جعلی با عنوان حكم ورود به منزل و حكم جلب، ماسك صورت، لباس نیروی انتظامی، بی سیم دستی، دستبند فلزی، آژیر گردان پلیس، افشانه فلفلی، تابلوی ایست پلیس، 2 دستگاه موتورسیكلت مسروقه، تعداد زیادی وسایل و لوازم خانگی، 15 دستگاه گوشی تلفن همراه و تعداد زیادی زیورآلات طلا و بدل از مهمترین كشفیات پلیس در این عملیات بود .
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینكه این سارقان دارای سابقه كیفری از جمله آدم ربایی در سال های گذشته بوده و اخیراً از زندان آزاد شده اند، افزود: سرقت تحت پوشش مأمور و راننده تاكسی تلفنی از دیگر شیوه های سرقت این افراد بوده است.
سردار گودرزی در پایان با اشاره به اینكه در این راستا تعدادی از مال باختگان شناسایی و تحقیقات تكمیلی پلیس ادامه دارد، هشدار داد: افرادی كه بخواهند به هر نحوی باعث سلب آسایش و آرامش مردم و ایجاد بی نظمی در جامعه شوند، با برخورد قانونی و قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی