[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

تردد بیش از دو میلیون و ۳۴۵هزار خودرو در نوروز ۹۸، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، با توجه به اینکه حوزه اداره کل راه و شهرسازی لارستان بهترین و کوتاه‌ترین مسیر برای دسترسی به بنادر جنوبی کشور و جزایر کیش و قشم و همچنین منطقه انرژی‌‌بر پارس جنوبی و عسلویه است، از همین رو در طول سال به خصوص در ایام نوروز پذیرای مسافران زیادی است.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در خصوص اقدامات انجام شده در ایام نوروز اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی بیش از 198راهدار در قالب 42خودرو از تاریخ 25اسفند 97 لغایت 16فروردین 98 به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت رسانی بوده اند.
وی افزود: با توجه به راه‌اندازی مرکز مدیریت راه‌ها در اداره کل راه و شهرسازی لارستان و نصب دستگاه‌های ترددشمار در تمامی محور‌های حوزه این اداره کل در ایام نوروز بیش از دو میلیون و 345هزار و 468خودرو از محور‌های این اداره کل تردد کرده‌اند که بیشترین ترددها  مربوط به لار- بندرعباس با 154هزار و 942خودرو، لار- جهرم 149هزار و 564هزار خودرو، لامرد- مهر 136هزار و 64خودرو و لار - بستک 114هزار و 355 خودرو بوده است.
باقری‌فرد با اشاره به اقدامات صورت گرفته پیش از آغاز سفرهای نوروزی تصریح کرد: در محور‌های اصلی و شریانی حوزه استحفاظی این اداره کل، بیش از 105کیلومتر روکش آسفالت، 480کیلومتر خط‌کشی، 255متر حفاظ‌های پل‌ها و تابلو و علائم اطلاعاتی و هشدار دهنده نصب شد و نیز لایروبی رودخانه و پاکسازی دهانه پل‌ها به همراه اصلاح شیب شیروانی و اصلاح نقاط پرتگاهی از جمله اقداماتی بود که به معنای واقعی برای نگهداری راه‌ها صورت گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان خاطرنشان کرد: در ایام نوروز با توجه به بارندگی‌ها در حوزه این اداره کل ولیکن خوشبختانه با تلاش راهداران عزیز تمامی محور‌ها باز و تردد در آنها به شکل مطلوبی جریان داشت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی