[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم: خدمت به جوانان و ورزشکاران خستگی‌ناپذیر است، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: خدمت به جوانان و ورزشکاران خستگی‌ناپذیر است و بلکه انگیزه را دوچندان می‌کند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عبدالرحیم خداجو با بیان این که علاقه‌مندی جوانان به ورزش در شهرستان جهرم ید طولانی دارد، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی گفت: به طور حتم خدمت به جوانان و ورزشکاران در این شهرستان خستگی‌ناپذیر است و کسانی که این مسئولیت را به عهده دارند، وظیفه سنگین را به دوش خود متحمل می‌شوند و نه تنها احساس عجز نمی‌کنند، بلکه هر سال انگیزه آن‌ها در جهت پیشرفت ورزش دوچندان می‌‌شود. بنده به عنوان مسئول ورزش شهرستان جهرم و همکارانم از ابتدای سال جدید تصمیم گرفتیم با برنامه‌ریزی بهتر و رویکرد متفاوت‌تری نسبت به گذشته قدم‌های محکم تر و مؤثرتری برداریم.
وی تصریح کرد: سال ۹۷ ورزشکاران جهرمی در بخش‌های مختلف افتخارات زیادی را کسب کردند و در حوزه جوانان هم بهترین سازمان‌های مردم‌نهاد فعالیت می‌کنند که در نوع خود از سمن‌های برتر کشور هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم اشاره‌ای به برنامه‌های خود در سال ۹۸ داشت و افزود: دیدگاه ما در دو حوزه ورزش و جوانان یک نگاه نزدیک و بدون فاصله است و نمی‌خواهیم بین این دو مقوله شکاف ایجاد کنیم؛ زیرا چنانچه فقط به فکر قهرمان‌پروری باشیم، نمی‌توان انتظار داشت آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش ‌یابد. پس در ابتدا باید ورزش همگانی را گسترش داد که این ارتقا با فعالیت جوانان در جامعه با ثبت سازمان‌های مردم‌نهاد تشکل‌های مردمی به طور حتم امکان‌‌پذیر است که در نهایت، تشویق مردم و جوانان به سمت ورزش‌های همگانی در ادامه کسب سکوهای قهرمانی و همچنین قهرمان پروری را ارتقا می‌دهد.
خداجو با بیان اینکه نگاه مسئولان در حوزه جوانان باید به صورت ویژه و خاص باشد، گفت: جوانان به عنوان ظرفیت‌های مهم و فرصت‌های غنی در جامعه هستند که اگر به آنان توجه نشود، این فرصت‌ها تبدیل به تهدید می گردد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم با بیان اینکه فعالیت‌های رسمی ما از ابتدای سال ۹۸ در چند محور آغاز گردیده است و تا پایان سال با جدیت ادامه دارد، گفت: اولین گام ورزشی را در روز ۲۰فروردین سال جاری برداشتیم و به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار، اولین همایش دوچرخه‌سواری تحت عنوان سه‌شنبه‌های بدون خودرو برگزار گردید و استقبال بسیار خوبی از این حرکت صورت گرفت. همچنین در حوزه جوانان هم به نشستی با حضور فرماندار سازمان‌های مردم‌نهاد جهرم برگزار گردید که برای اولین بار در سطح استان در بخش‌های مختلف فرهنگی اجتماعی کارآفرینی و کاهش آسیب‌های اجتماعی برای مسئول سمن‌ها حکم مشاور صادر شد.
عبدالرحیم خداجو در ادامه صحبت‌هایش اظهار داشت: در سال جاری تلاش می‌کنیم از همه فرصت‌ها استفاده کنیم و با توجه به زیرساخت‌های موجود، از همه هیئت‌های ورزشی می‌خواهیم فعالیت‌های خود را نسبت به گذشته دو چندان کرده و با برگزاری رقابت‌های مختلف، شرایط حضور جوانان و ورزشکاران را در رشته‌های مورد علاقه خود فراهم کنند و با توجه به استعدادهای ورزشی فراوان در این شهرستان ان‌شاءالله قهرمانان جدیدی را امسال در میادین داخلی و برون‌مرزی معرفی خواهیم کرد.
خداجو در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: حسین ترابیان داور درجه ملی در رشته فوتبال که اصالتاً اهل شهرستان جهرم است و از پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران است، هرچند در حال حاضر در تهران سکونت دارد ولی با قضاوت در لیگ یک که اخیراً دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و آلومینیوم اراک را داوری کرد و همچنین روز شنبه ۲۴فروردین ماه در لیگ برتر هم دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا را قضاوت می‌کند، باعث افتخار و سربلندی جامعه ورزشی و داوری جهرم بوده که آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون را برای ایشان از خداوند منان خواهان و خواستار هستم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی