[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

عارف: اصلاح‌طلبان با یک کاندیدا وارد انتخابات می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه راهبرد شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان داشتن یک کاندیدای واحد است، گفت: پیش بینی بنده این است که وضع روحانی یا کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان خوب بوده و در دور اول انتخاب پیروز می‌شود.
 محمدرضا عارف درباره اینکه آیا اصولگرایان با تعدد نامزدها می‌توانند انتخابات را به مرحله دوم بکشانند گفت: قطعاً تعدد کاندیدا به نفع آنها نیست و رأی آنها شکسته می‌شود. بنده همان توصیه سال 92 و 94 را دارم که جریان اصولگرا و اصلاح طلب با یک کاندیدا به صحنه بیایند و به اجماع برسند تا به شرایطی برسیم که رقابت با دو کاندیدای برجسته انجام شود.
وی همچنین درباره اینکه اگر اصولگرایان با کاندیدای متعدد بیایند اصلاح طلبان چه می‌کنند اظهار کرد: ما با یک کاندیدا می‌آییم و پیش‌بینی من این است که وضع روحانی یا کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان خوب است و در دور اول انتخاب پیروز می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان تهران در این باره که اگر اصولگرایان با چند کاندیدا وارد انتخابات شوند آیا اصلاح طلبان کاندیدای جانبی خواهند داشت؟ گفت: بحث کاندیدای جانبی اصلاح طلبان، بحث حقوق افراد است، یعنی فردی در خود این ظرفیت را می‌بیند که کاندیدا شود، ما هم نمی توانیم او را منع کنیم. 
اما آنچه برای ما مهم است احترام به خرد جمعی و تصمیم شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان است که راهبرد این شوراها هم داشتن یک کاندیدا است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی