[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۳
  • دوره جدید

تقدیر استاندار فارس از مدیرکل ورزش و جوانان در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس از مدیرکل ورزش و جوانان استان به جهت خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان اخیر در شهر شیراز قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در جلسه‌ای که عصر روز یکشنبه در سالن شهید قاضی استانداری فارس با حضور استاندار فارس و معاونان برگزارشد، از ادارات، سازمان‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد، سمن‌ها، اصناف و اتحادیه‌های استان فارس و شهر شیراز که در امدادرسانی به سیل‌زدگان شیراز تلاش و همکاری کردند، با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
در این مراسم از حیدرعلی کامیاب کلانتری، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به نمایندگی از جامعه ورزش و جوانان فارس توسط استاندار فارس قدردانی شد.
در متن لوح تقدیر استاندار فارس خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان فارس آمده است: بدون تردید خدمت‌رسانی به انسان‌ها در شرایط سخت و بحرانی و تلاش در جهت ایجاد آرامش روح و جان هم‌نوعان، موهبتی است که حضرت یزدان این جوهر و جواهر بی‌بدیل را تنها به خوبان و فرزانگان هر روزگار ارزانی داشته است.
استاندار فارس در بخش دیگری گفته است: تلاش‌ها و مجاهدت‌های ارزشمند جنابعالی در آن مجموعه و خلق جلوه‌های روشن از کوشش‌های انسان‌دوستانه امدادی در حادثه ناگوار سیل فروردین 98 شهر شیراز، شایسته بهترین سپاس‌ها و پاسداشت‌هاست. امیدوارم رضای خالق و رضایت خلایق همیشه و همواره در لوح تقدیر و بهشت سرنوشت شما متجلی باشد و در پناه مهر ایزدی سبز و سربلند باشد.
گفتنی است در این جلسه همچنین از معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان فارس و برخی دبیران سازمان‌های مردم‌نهاد که در حادثه سیل اخیر شهر شیراز نهایت تلاش خود را مبذول داشته‌اند، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی