[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

پنج بازیکن از فارس به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶سال دعوت شدند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان فارس، اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶سال کشور از تاریخ ۲۷فروردین لغایت ۳۱فروردین ماه در مرکز ملی فوتبال تهران برگزار می‌‌شود. گفتنی است نام پنج بازیکن از استان فارس در فهرست اسامی دعوت شدگان قرار گرفته است. رضا عباسی، علی‌اکبر رنجبر، مهدی نعمتی، امیرحسین اندامی و علیرضا سعدی‌پور از بازیکنان مستعد استان فارس هستند که در این اردو شرکت می‌کنند. بنابر اعلام کادر فنی، این بازیکنان باید رأس ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۲۷فروردین ماه در اردوی تیم ملی نوجوانان که در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می‌‌شود، حاضر باشند. بازیکنان حاضر در این اردو می‌کوشند رضایت کادر فنی را برای حضور در فهرست نهایی جلب کنند.
لازم به ذکر است بازیکنانی که از استان فارس به این اردو دعوت شده‌اند، از فوتبالیست‌های بااستعداد این استان به شمار می‌روند که در سال‌های گذشته نیز سابقه حضور در تیم ملی و اردوهای تیم ملی را داشته‌اند. علیرضا سعدی‌پور، یکی از ملی‌پوشان استان فارس محسوب می‌‌شود که دو سال متوالی به اردوی تیم ملی دعوت شده است. وی که در تیم ملی نونهالان حضور چشمگیری داشته، در تورنمنت‌های آسیایی در کره جنوبی، ازبکستان و ارمنستان نیز شرکت کرده و کسب دو بار عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها را در کارنامه ورزشی خود دارد. سعدی‌پور در تورنمنت کره جنوبی هم به عنوان بهترین مدافع معرفی شده است.
علی‌اکبر رنجبر نیز در گذشته دوبار به تیم ملی فراخوانده شده و در بازی‌های آسیایی در ارمنستان حضور پررنگی داشته است. مهدی نعمتی هم سه بار به تیم ملی دعوت شده و در تیم ملی نونهالان نیز بازی کرده است. رضا عباسی و امیرحسین اندامی نیز برای دومین بار است که به اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۶سال دعوت می‌شوند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی