[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

انعقاد قرارداد با ۲۳سرمایه‌گذار در شهرك صنعتی فسا، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی توسعه كیفی و فعال‌سازی ظرفیت تولید واحد‌های موجود و نیز واحد‌های صنعتی در مرحله ساخت و ساز را از اولویت‌های مهم امسال این شركت در شهرك صنعتی فسا اعلام كرد. به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه رفع موانع و مشكلات شهرك صنعتی فسا كه با حضور فرماندار ویژه فسا و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، از اجرای چند طرح عمرانی جدید برای تكمیل زیرساخت‌ها خبر داد و گفت: زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار فراهم است و در ۲3سال گذشته، هزینه‌های زیادی برای تأمین زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی انجام‌ شده است.
فتوحی بیان کرد: با توجه به وجود این ظرفیت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار امیدواریم با اختصاص حداکثری مشوق‌ها، شهرک صنعتی فسا به شهرکی تقاضامحور در استان فارس تبدیل شود.
وی با اشاره به اینکه تأمین آب مهم‌ترین مشکل در این شهرک صنعتی است، تصریح کرد: باید با تعامل با دستگاه‌های مربوط نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد.
وی، از آمادگی این شرکت برای حفر یک حلقه چاه آب جدید در این شهرک صنعتی خبرداد و گفت: در صورت صدور مجوز، حفر چاه آب جدید در دستور کار قرار دارد.
این مقام مسئول مطرح کرد: تاکنون در شهرک صنعتی فسا با بیش از ۱۰۰هکتار مساحت، 23قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان منعقد شده که از این تعداد ۱۴واحد صنعتی و تولیدی با اشتغال ۲۹۵نفر پروانه بهره‌برداری دریافت کرده‌اند.
فرماندار ویژه شهرستان فسا نیز در این جلسه با بیان اینكه در جلسه شورای اشتغال استانداری که به ریاست استاندار فارس برگزار شد در زمینه لزوم حمایت از شهرک صنعتی فسا و توجه به زیرساخت‌ها با هدف رونق‌بخشی به تولید که به عنوان شعار سال نیز مطرح است، توضیحاتی ارائه داده شد، افزود: یکی از مشکلات مهم در شهرک صنعتی مربوط به حوزه آب می‌‌شود که برای رفع این مشکل، آمادگی هر نوع اقدامی که منجر به تأمین آب جهت مصارف صنعتی می‌‌شود را  داریم.
سلیمان كرمی افزود: با تأمین آب كه در دستور كار ویژه قرار گرفته، آینده روشنی در انتظار مسیر سرمایه‌گذاری قرار دارد.
وی تصریح كرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در سال گذشته، برای ٧واحد صنعتی مراحل واگذاری زمین در شهرك طی شده و در حال ساخت هستند و در حال حاضر ١٥واحد دیگر متقاضی فعالیت هستند كه در صورت رفع مشكلات موجود، می‌توانند در چرخه تولید و فعالیت قرار گیرند.
وی همچنین با بیان اینكه امكان‌سنجی ایجاد و احداث یك ناحیه صنعتی با مساحت صد هكتار در چند فاز فعالیت، در مسیر فسا به امامزاده اسماعیل در دستور كار ویژه دستگاه‌های متولی قرار خواهد گرفت، گفت: تا یك ماه آینده نتیجه اقدامات در راستای ایجاد آن به شورای اشتغال شهرستان ارائه می‌‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی