[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

کوهنورد تیپ۳۷ زرهی به قله تشگر هرمزگان صعود کرد، روزنامه شیراز نوین

میلاد جمشیدی، کوهنورد تیپ37 زرهی در راستای طرح ملی صعود به مرتفع‌ترین قلل استان‌های کشور با نام سیمرغ کوه‌های ایران (31قله در 31استان) موفق شد اولین صعود خود را به قله 3276متری  تشگر در استان هرمزگان با موفقیت به پایان برساند.
به گزارش روابط عمومی تیپ37 زرهی به همت امیر سرتیپ2 مهدی احمدی افشار فرماندهی تیپ37 زرهی و تربیت بدنی تیپ37، این برنامه توسط میلاد جمشیدی کوهنورد این تیپ انجام و صعود به 30قله در 30استان کشور تا پایان سال 1398 انجام خواهد شد. کیوانی تبار، مسئول تربیت بدنی تیپ37 زرهی اظهار داشت: هم‌زمان با 29فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه‌آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس، صعود به 31قله مرتفع 31استان کشور عزیزمان ایران اسلامی آغاز و میلاد جمشیدی موفق شد به قله تشگر، مرتفع‌ترین قله استان هرمزگان صعود کند. ان‌شاءالله در چند روز آتی صعود به قله بیرمی در استان بوشهر آغاز و تا پایان سال 1398 صعود به سی و یک قله مرتفع کشور انجام خواهد شد.
شایان ذکر است طرح ملی صعود به 31قله مرتفع 31استان کشور با نام سیمرغ کوه‌های ایران مصوبه فدراسیون کوهنوردی ایران بوده و با هدف صعود به بلندترین قله هر استان به عنوان یک جاذبه گردشگری ورزشی اجرا می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی