[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

اعزام ۱۱کامیون از کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان فارس در خصوص کمک‌رسانی فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به مناطق سیل‌زده، گفت: کمک‌های کاروان مرحله اول، شامل مقادیر زیادی کمپوت و کنسرو، پدهای بهداشتی، البسه، برنج و روغن و همچنین نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر ‌است.
به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، علی عسکر نجفی در حاشیه اعزام کاروان کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: وزیر آموزش‌وپرورش برای اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان بتوانند از کمک‌هایی که استان‌های معین ارسال می‌کنند به‌خوبی بهره ببرند، معاونان خود را موظف کردند که به این کمک‌ها رسیدگی کنند. نجفی با اشاره به اهمیت بحث نظارت بر کمک‌ها گفت: در این خصوص ستاد ساماندهی کمک معین در استان خوزستان تشکیل و نیازمندی‌ها سنجیده شده و کمک‌های ارسالی به این ستادها در استان تحویل می‌شود و قطعاً امیدواریم که کمک‌ها به دست کسانی که نیازمندند برسد. وی در خصوص اقلام ارسالی این کاروان گفت: این کمک‌ها شامل مقادیر زیادی کمپوت و کنسرو، پدهای بهداشتی، البسه، برنج و روغن و همچنین نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر ‌است.
مدیرکل آموزش و  پرورش فارس افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی و غیرنقدی فرهنگیان و دانش‌آموزان، طی فراخوانی تعداد ۱۰۰نفر از دبیران اعلام آمادگی کردند که از اواخر اردیبهشت و تیرماه که درواقع منتهی به کنکور سراسری  است، دانش‌آموزان را تحت پوشش آموزشی قرار دهند و کلاس‌های جبرانی برای دانش آموزان برگزار کنند.
شایان‌ذکر است در اولین مرحله از ارسال کاروان کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به مناطق سیل‌زده خوزستان، ۱۱کامیون به این مناطق اعزام شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی