[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

تکذیب خبر تعلیق شفر از سوی فتحی!، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه استقلال اخبار مبنی بر برکناری سرمربی آلمانی این تیم و حضور فرهاد مجیدی در رأس کادر فنی را گمانه زنی رسانه‌ها عنوان کرد.
 به گزارش ورزش سه و به نقل از فارس، امیرحسین فتحی در مورد شکست تیم استقلال مقابل پدیده و صحبت‌هایی که بعد از بازی درباره برکناری شفر و انتخاب فرهاد مجیدی مطرح شده است، گفت: صحبت‌های مطرح شده همه گمانه‌زنی رسانه‌ها است و هیچ صحبت رسمی از سوی مسئولان باشگاه استقلال مطرح نشده است.
 وی افزود: به هر حال استقلال بازی را باخته و طبیعی است که چنین مسائلی مطرح شود. ما بازی مهمی را باختیم؛ ولی از طرف ما هیچ تصمیمی در خصوص برکناری وینفرد شفر و جانشینی مجیدی اتخاذ نشده است. من در مشهد هستم و باید به تهران برگردم و با مشاوران فنی و افراد اهل فن و هیئت مدیره صحبت کنم. تمامی اخبار پیرامون حضور مجیدی و برکناری شفر گمانه‌زنی است. ما هم تصمیمی نگرفته‌ایم و من هم با هیچ کسی در مورد این قضایا صحبت نکرده‌ام.
 فتحی تأکید کرد: فعلاً قراری برای تشکیل جلسه هیئت مدیره نگذاشته‌ایم. بحث ماندن آقای شفر یک بحث فنی است و نه احساسی. ما یک طرف بحث قرارداد با وی را داریم و از یک طرف هم بحث فنی داریم. باید در فرصت مناسب در این خصوص تصمیم بگیریم.
 مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که خبر مربوط به تعلیق شفر را علی خطیر، معاون باشگاه استقلال اعلام کرده بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی