[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

برخورد مرگ‌بار خودروی سواری با ستون برق، روزنامه شیراز نوین

برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با ستون برق در بلوار فرصت شیرازی، مرگ دلخراش دو سرنشین آن را در پی داشت. به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، در پی برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با ستون برق در بلوار فرصت شیرازی و اطلاع‌رسانی شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز، آتش‌نشانان ایستگاه‌های 5 ،7،9،10 و 11 را به محل حادثه اعزام کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره اظهار داشت: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه، مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به شدت با ستون برق برخورد کرده و دو تن از سرنشینان آن به طرز دلخراشی در میان اتاقک در هم پیچیده خودرو جان باخته بودند.
وی تصریح کرد: شدت برخورد خودرو با ستون برق به حدی بود که خودرو پس از برخورد با ستون برق واژگون شده بود. عدلو افزود: آتش‌نشانان به سرعت ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و با به‌کارگیری تجهیزات هیدرولیکی، بخش‌هایی از اتاقک خودرو را برش داده و هر دو سرنشین را خارج کردند و پس از انتقال قطعات باقی مانده خودرو به حاشیه امن بزرگراه با تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی، به مأموریت خود پایان دادند. علت این حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی