[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

كشف محموله ۲۵میلیاردی موبایل قاچاق، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از كشف 960دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش 25میلیارد ریال از یك دستگاه پژو 405 در فیروزآباد خبر داد. سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان كرد: در پی برخورد با قاچاقچیان كالا و ارز، مأموران انتظامی شهرستان فیروزآباد هنگام كنترل خودروهای عبوری به یك دستگاه پژو 405 مشكوك شده و دستور توقف آن را صادر كردند. سردار گودرزی با بیان اینكه در بازرسی از آن خودرو تعداد 960دستگاه تلفن همراه قاچاق و فاقد مدارك قانونی كشف شد، تصریح كرد: برابر نظر كارشناسان ارزش اموال مكشوفه، 25میلیارد ریال برآورد شده است.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینكه در این خصوص یك قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان كرد: برخورد با قاچاق كالا به صورت ویژه در دستور كار پلیس فارس قرار دارد و این فرماندهی با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان برخورد خواهد كرد.
كشف 300كیلو تریاك در یک عملیات مشترك پلیسی 
همچنین فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: در عملیات مشترك پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و هرمزگان، یك سواری پژو 405 توقیف و 300کیلو تریاك كشف شد.  سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، برخورد قاطع با قاچاقچیان را یكی از اولویت‌های اصلی پلیس فارس دانست و بیان كرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرین‌دشت پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، از انتقال یک محموله سنگین تریاك در محورهای مواصلاتی استان هرمزگان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور كار خود قرار دادند. وی افزود: مأموران با اخذ نیابت قضائی به استان هرمزگان اعزام و با همكاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان حاجی‌آباد، موفق شدند یك سواری پژو 405 حامل مواد مخدر را شناسایی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را توقیف كنند. این مقام انتظامی با بیان اینكه در بازرسی از آن خودرو، 300كیلوتریاك كشف شد، بیان كرد: در این خصوص 2قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. فرمانده انتظامی استان تصریح كرد: نیروی انتظامی همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با مواد مخدر که یک ابرآسیب است، مقابله کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی