[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

استقبال مردم و مسئولان جهرم از قهرمانان رقابت‌های بین‌المللی کاراته اهواز، روزنامه شیراز نوین

قهرمانان مسابقات بین المللی کاراته اهواز در ورودی شهر جهرم مورد استقبال ورزشکاران و مسئولان قرار گرفتند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، این مراسم با حضور مسئولان شهر و ورزشکاران جهت استقبال از 10ورزشکار قهرمان مرد و زن شهرستان جهرم که در مسابقات بین المللی سوکیوکوشین کاراته مقام‌های متعددی کسب نموده بودند، برگزار شد.
سومین دوره مسابقات بین المللی سوکیوکوشین کاراته به میزبانی اهواز با حضور 8 کشور خارجی از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، کویت، لبنان، زیمبابوه، آذربایجان و ترکیه در سبک سوکیوکوشین در دو بخش آقایان و بانوان و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در روزهای 5 و 6اسفند برگزار شده بود که در پایان این رقابت‌ها کاراته‌کا‌های خوب شهرستان جهرم در بخش آقایان و بانوان موفق به کسب چندین مدال رنگارنگ شدند.
براساس این گزارش در بخش آقایان و در رده بزرگسالان فرهاد نوروزی، سید علی اصغر باقریان، محسن مرزبان پور اول شدند. محمود آهویی دوم شد و آرمین رحمانیان و محمد باقری مقام سوم را کسب کردند.
در بخش بانوان و در رده بزرگسالان معصومه رحمانیان اول شد، سمیرا کاظمیان مقام دوم را به دست آورد و در بخش جوانان زهرا دبیری و در رده خردسالان مریم راهپیما مقام دوم کاتا و دوم کومیته از آن خود کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی