[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

جهانبخش: از عملکردم در این فصل راضی نیستم، روزنامه شیراز نوین

هافبک ایرانی برایتون عنوان کرد: باید صادقانه بگویم من در این فصل فراز و نشیب‌های زیادی داشتم.
علیرضا جهانبخش،‌ هافبک ایرانی برایتون تابستان گذشته با مبلغ ۱۷میلیون پوند از آلکمار هلند به لیگ برتر انگلیس منتقل شد؛ ولی عملکرد خوبی در اولین فصل حضورش در لیگ جزیره نداشت.
علیرضا در مصاحبه با سایت brightonandhoveindependent گفت: باید صادقانه بگویم من در این فصل فراز و نشیب‌های زیادی داشتم. در ابتدا تلاش کردم که در نزدیک‌ترین زمان ممکن به تیم ملحق شوم. همه می‌دانند که من فقط چند بازی انجام دادم و به صورت غیرمنتظره مصدوم شدم. این مصدومیت مدت‌ها من را از میادین دور کرد. بعد از دوران مصدومیت هم به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ رفتم.
وی افزود: لیگ برتر انگلیس لیگ بسیار سطح بالا و خوبی است. فصل آن‌طور که برنامه‌ریزی کرده بودم به پایان نرسید؛ چون من از خودم انتظار بیشتری داشتم. امیدوارم در اردوی پیش از فصل به بهترین آمادگی برسم تا فصل جدید فصل بهتری برای باشد. واقعاً سخت است که شما در یک محیط جدید و فرهنگی متفاوت باشید و بهترین عملکرد را داشته باشید. در این فصل فراز و نشیب‌های زیادی داشتم؛ ولی از دقایقی که برای تیم بازی کردم لذت بردم. البته این عملکرد من باعث رضایت من، هواداران و همه نشد و باید بهتر از این‌ها عمل کنم.
هافبک ایرانی برایتون ادامه داد: دلیل حضورم در لیگ جزیره را می‌دانم و از خودم انتظار زیادی دارم. من در این فصل تلاش کردم تا بیشتر برای تیم بازی کنم؛ اما این اتفاق در این فصل رخ نداد. در فصل آینده با انرژی مضاعف حضور پیدا می‌کنم. امیدوارم به تیم کمک کنم تا نتایج بهتری کسب کند. من بازی‌هایی نیز داشتم که از آن لذت بردم اما در حالت کلی از عملکردم راضی نیستم. تیم برایتون فصل بدی را پشت سر نگذاشت، فقط در ۸ بازی پایانی برخی امور بر وفق مراد نبود و تیم افت کرد.
جهانبخش در پایان گفت: ما در این فصل امتیازات زیادی را از دست دادیم و این باعث شد در دو بازی پایانی لیگ دچار سختی شویم؛ اما خوشبختانه در لیگ جزیره ماندیم. ما باید برای فصل آینده برنامه‌‌ریزی کنیم؛ چون فصل سخت‌تری پیش رو داریم. با تمام قوا برای فصل جدید تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی