[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

نصب و راه‌اندازی دیزل ژنراتور در تأسیسات انتهایی شیراز، روزنامه شیراز نوین

با تلاش کارشناسان واحد برق منطقه فارس، یک دستگاه دیزل ژنراتور اضطراری در تأسیسات انتهایی خط گچساران به شیراز نصب و راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مهندس رضا روزگار رئیس واحد نگهداری و تعمیرات برق منطقه گفت: به منظور نیاز به افزایش قابلیت اطمینان در پایداری برق و در زمان قطع برق پالایشگاه شیراز و وجود اشکال در سیستم برق‌رسانی، این عملیات انجام گردید.
وی افزود: واحد نگهداری و تعمیرات برق منطقه با همکاری واحد‌های مهندسی مکانیک، ساختمان و ترابری، اقدام به نصب و راه‌اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان 166کیلو ولت آمپر نمود.
وی ادامه داد: در این پروژه  طراحی‌های لازم جهت محل قرارگیری دیزل ژنراتور و فوندانسیون و تابلو کنترل، مخزن سوخت و ترانشه‌های برق با کمک واحد‌های مرتبط صورت پذیرفت و سپس مراحل اجرایی کار با احداث فوندانسیون و سایبان و نصب تابلوی کنترل و مخزن سوخت ادامه یافت.
وی همچنین گفت: پس از اتمام مراحل فوق کابل‌اندازی‌های قدرت، فرمان و سیم‌بندی‌ها طبق نقشه‌های موجود انجام گرفت و در نهایت، با تکمیل آماده‌سازی تابلوی کنترل و سایر قسمت‌های دیزل ژنراتور آماده تست و راه‌اندازی گردید که پس از استارت و رفع اشکالات اولیه دیزل ژنراتور با موفقیت تست و زیر بار قرار گرفت.
 شایان ذکر است این دیزل ژنراتور قابلیت استارت به صورت اتوماتیک بعد از قطع برق و خاموش شدن پس از وصل مجدد برق را داراست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی