[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها هنر مدیران است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور در دیدار با مسئولان روزنامه‌های محلی استان فارس به بررسی مطالبات و مشکلات این رسانه‌ها پرداخت. 
قاسم پور با بیان اینکه محور فعالیت رسانه‌ها فرهنگی است، عنوان کرد: اما در حقیقت رسانه‌ها به عنوان حلقه واسط مردم و مسئولان با انعکاس مشکلات و همچنین آگاه سازی جامعه در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و در توسعه استان نقش‌آفرینی می‌کنند. 
وی با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی جامعه و مشکلاتی که از سوی دشمنان ایجاد شده است، تقویت امید و نشاط را زمینه‌ساز گذر از مشکلات دانست و بر نقش و جایگاه رسانه‌ها در این امر تأکید کرد. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: بی‌شک امیدآفرینی در جامعه نه تنها زمینه‌ساز رونق اقتصادی است بلکه امنیت و آرامش استان را تقویت خواهد کرد. 
قاسم‌پور با تأکید بر اینکه بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها هنر مدیران است خاطرنشان کرد: آنچه مسئولان در راستای خدمت‌رسانی به مردم‌انجام می‌دهند در صورت انعکاس از سوی رسانه‌ها مؤثر خواهد بود؛ بنابراین مدیرانی که ارتباط مناسبی با رسانه‌ها نداشته و نسبت به مشکلات آنها بی‌تفاوت باشند عملکرد موفقی نخواهند داشت. 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تأکید بر اینکه پیگیری مطالبات و رسیدگی به مشکلات رسانه‌ها به خصوص ‌رسانه‌های مکتوب که امروز با مشکلات متعددی رو‌به‌رو هستند مورد تأکید مجموعه مدیریت ارشد استان و استاندار فارس است. 
وی از رسانه‌ها خواست با ارائه صادقانه و شفاف مطالب و ارائه راهکارها و انتقادات منصفانه به وحدت، آرامش و توسعه استان کمک کنند.
عباس باباخانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس نیز در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت رسانه‌ها در توسعه استان‌، همکاری و همراهی مجموعه روابط عمومی استانداری فارس و رسانه‌های مکتوب و برخط را مناسب ارزیابی کرد و افزود: همواره پیگیر رفع مشکلات رسانه‌ها هستیم و تا‌کنون نیز اقداماتی جهت ایجاد رفاه جامعه رسانه‌ای استان در دستور کار قرار داده‌ایم. 
وی از مسئولان روزنامه‌های محلی خواست همچون گذشته در کنار مجموعه مدیریت استان انعکاس‌دهنده اخبار و اقداماتی باشند که در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام می شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی