[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

مدیرکل کمیته امداد فارس: ۱۶۱‌میلیارد ریال زکات فطره و کفارات در فارس جمع‌آوری شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل کمیته امداد فارس از پرداخت بیش از ۱۶۱میلیارد ریال زکات فطره و کفارات در استان فارس خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به‌نقل از روابط ‌عمومی کمیته امداد استان فارس، محمد بذرافشان اظهار داشت: تاکنون 161‌میلیارد و 159‌میلیون و 342‌هزار ریال زکات فطریه و کفارات توسط مردم فارس پرداخت شده و در دبیر‌خانه شورای زکات استان به‌ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه تمام زکات جمع‌آوری شده در همان محل به مصارف معیشتی نیازمندان می‌رسد گفت: زکات جمع‌آوری شده به حساب خانوارهای نیازمند پرداخت شده است.
مدیرکل امداد فارس با اشاره به‌میزان فطریه جمع‌آوری شده توسط شورای زکات استان گفت: تاکنون در استان 158 میلیارد و 480 میلیون و 680 هزار ریال فطریه عام و سادات و 2 میلیارد و 678 میلیون و 662‌هزار ریال کفارات عمد و غیرعمد جمع‌آوری شده است که طی روزهای آینده و دریافت وجوه جمع‌آوری شده از روستاهای استان، این مبلغ افزایش می‌یابد.
بذرافشان در پایان با یادآوری اینکه امسال طبق هماهنگی‌های انجام شده در روز عید سعید فطر کلیه پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطره اعم از مساجد، خیریه‌ها، مراکز نیکوکاری و غیره از صندوق‌هایی با آرم شورای زکات به‌طور مشترک استفاده کردند اظهار داشت: هدف از این کار محاسبه دقیق میزان زکات جمع‌آوری شده و تسریع در توزیع آن میان نیازمندان است. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی