[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

بسیج در تقابل یا مخالفت با هیچ سازمانی نیست، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس:
بسیج در تقابل یا مخالفت با هیچ سازمانی نیست

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس، تشکیل بسیج را با هدف بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های مردمی ‌برای رفع مسائل و حل مشکلات جامعه دانست و تأکید کرد که بسیج، مخالف یا موازی و مقابل هیچ سازمان، نهاد، ارگان و سازمانی نیست.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار سرتیپ پاسدار، یدالله بوعلی، سه‌شنبه 21‌خرداد در مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج سازندگی و فضای مجازی سپاه فجر استان فارس، با بیان اینکه فلسفه ایجاد بسیج استفاده از تمام ظرفیت‌های مردمی ‌بوده است، تأکید کرد که این سازمان در مقابل یا حتی موازات هیچ نهاد و سازمان و اداره‌ای نیست. بوعلی با تأکید بر اینکه به‌طور مشخص سازمان بسیج نه در تقابل، نه در مخالفت و نه حتی در موازات دیگر ادارات و سازمان‌هاست گفت: هنر سازمان بسیج براساس فلسفه تشکیلش این است که با استفاده از ظرفیت مردم به کمک دیگر ارگان‌ها برود و بسیج سازندگی هم یکی از این ساختارهاست‌. این سردار سپاه با یادآوری اینکه فلسفه ایجاد بسیج استفاده از ظرفیت مردم بوده است گفت: اینکه بسیج برای استفاده از این مفهوم بدان معناست که هر‌جا مشکلی به‌وجود می‌آید یا کار بزرگی است که از عهده سازمان مربوطه خارج باشد، باید مردم ورود کنند و مسئول هماهنگی، آموزش و همکاری را بسیج به عهده دارد و بسیج سازندگی هم جزئی از این مجموعه بسیج است‌. 
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی گفت: واقعیت امر این است که تشکیل بسیج سازندگی، با هدف اینکه بعضی از خدمات سازمان‌ها و ارگان‌ها را به عهده بگیرد تشکیل نشده و فقط برای همراهی و مکمل بودن برای انجام بهتر کارهاست‌. وی ادامه داد: کار بسیج سازندگی تولید، به‌عهده گرفتن مسئولیت علمی ‌و سایر موارد نیست بلکه کار این است که در هر عرصه‌ای که می‌تواند به توسعه علمی‌ و تولید کشور کمک کند. بوعلی تأکید کرد: همه ما اگر دارای یک تفکر باشیم و باید بدانیم که قرار نیست ما دیگران را ناکارآمد جلوه دهیم. بلکه باید در دل مردم و همراه مردم باشیم و همراه و هم و به مسئولان یاری دهیم و مردم نیز خودشان حضور نیروهای بسیج را می‌فهمند‌. جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با اشاره به فعالیت‌های سازمان فضای مجازی نیز گفت: می‌توانیم مطالبات و دیدگاه خود را در مورد فضای مجازی بیان کنیم و از این ظرفیت‌ استفاده بهینه برای دستیابی به آرمان‌های انقلاب کنیم‌. 
به گزارش ایسنا در این مراسم با قدردانی از عبدالحمید اسماعیلی، سرورزاده به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج سازندگی استان فارس معرفی شد. همچنین از تلاش‌های محمدجواد کهندل‌پور قدردانی و محمدجواد دوستدار به عنوان رئیس جدید سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس معرفی شد‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی