[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

دوچرخه‌سوار شیرازی بر سکوی دوم مسابقات بین‌المللی بروجن، روزنامه شیراز نوین

دوچرخه‌سوار شیرازی در پایان دور دوم رقابت‌های دوچرخه‌سوار بین‌المللی بروجن نایب‌قهرمان شد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، هادی باشفاعت رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان، با اشاره به برگزاری دور دوم رقابت‌های دوچرخه‌سواری بین‌المللی بروجن اظهار کرد: در پایان این دور که از صبح دیروز با حضور ورزشکارانی از ۱۰ کشور در بروجن برگزار شد، القدیر از ترکیه به مقام قهرمانی رسید، فرزاد خدایاری دوچرخه‌سوار شیرازی بر سکوی دوم قرار گرفت و علی ظهراب زاده، دوچرخه سوار تبریزی تیم بیان ژن شیراز سوم شد.
وی ادامه داد: فرزاد خدایاری روز گذشته در دور نخست این رقابت‌ها به دلیل پارگی زنجیر در عین شایستگی از دور مسابقات کنار رفته بود.
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان فارس با بیان اینکه خدایاری یکی از امید‌های ایران برای کسب سهمیه المپیک به حساب می‌آید و یکی از اعضای اصلی تیم ملی است، تصریح کرد: این ورزشکار فارسی، پنجم تیر ماه به مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان اعزام خواهد شد و امیدواریم با کسب مدال طلا برای نخستین بار مجوز ورود به المپیک را بگیرد که برای دستیابی به این مهم نیاز است دوچرخه او تعویض شود.
گفتنی است این مسابقات در رشته کوهستان برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی