[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

آریانا قهرمان فوتسال جام رمضان ٩٨شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتسال آریانا قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان شیراز در سال ۱۳۹۸ شد. به گزارش محمد‌هادی یونسی مسئول کمیته فوتسال هیئت فوتبال شیراز، فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ٩٨شیراز دوشنبه بیستم خرداد ماه با حضور مسئولان و علاقه‌مندان به ورزش برگزار و تیم آریانا شیراز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. یونسی ضمن تشکر از آقای یحیی زارع مدیریت محترم تربیت بدنی شهرداری شیراز و پرسنل محترم بابت همکاری در برگزاری این دوره از مسابقات، افزود: مسابقات فوتسال جام رمضان ٩٨شیراز با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با شرکت ٢٢ تیم در ٦ گروه از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تیم‌ها به رقابت پرداختند.
در دور اول این مسابقات، تیم‌ها به صورت دوره‌ای به رقابت پرداختند و از هر گروه ٢ تیم (در مجموع ١٢تیم) به مرحله بعد راه یافتند.
دور دوم مسابقات در ٤ گروه ٣ تیمی به صورت دوره‌ای برگزار شد که در نهایت ٨ تیم منتظران مهدی(عج) الف، ایرانیان، شهید قزلی، حافظ، دایتی، آریانا، استقلال جهرم و سبحان به دور حذفی صعود کردند و با انجام مسابقات حذفی تیم‌های منتظران مهدی(عج) الف، آریانا، حافظ، استقلال جهرم به نیمه نهایی این دوره از مسابقات صعود کردند و در نیمه نهایی، تیم‌های آریانا و منتظران مهدی(عج) با غلبه بر حریفان خود توانستند به مرحله فینال این دور از مسابقات راه یابند.
در نهایت در بازی فینال با داوری آقایان حسین امیری، مهدی حقوقی، ایمان سمیعی و علی اباذری، تیم آریانا شیراز توانست تیم خوب و یکدست منتظران مهدی(عج) الف را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد. تیم منتظران مهدی(عج) الف به مقام دومی و تیم حافظ به مقام سوم و تیم استقلال جهرم به عنوان تیم اخلاق و آقای حمید شاهعلی از تیم استقلال جهرم به آقای گلی و آقای داوود خسروی از تیم منتظران مهدی(عج) الف به عنوان پدیده این دوره از مسابقات دست یافتند.
در پایان از جناب آقای حاج کاووس عباسی ریاست هیئت فوتبال شیراز، حاج حسن ردگاه دبیر هیئت فوتبال شیراز، یحیی زارع مدیر تربیت بدنی شهرداری، سید کمال پاک‌فطرت معاون استاندار، سیروس پاک‌فطرت ریاست هیئت همگانی، مهندس علی‌اکبر سلطانی ریاست هیئت فوتبال کارگران استان فارس، مجید اسماعیلی حراست اداره کل ورزش و‌جوانان استان فارس، دکتر سپاسدار معاون شعبه دو دادگستری، احسان شاکری مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال شیراز، محسن باقری دبیر کمیته فوتسال شیراز، دکتر روشن‌ضمیر مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال فارس، جناب آقای جعفر فتاحی مدیریت سالن نصیری، محمدرضا بذرافشان پزشکیار مسابقات، جناب آقای مازیار صالحی، محمدمهدی کوثری، جناب سروان حق‌پناه که در هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات همکاری داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنم. همچنین از دکتر ایزدپناه مدیر روابط عمومی‌ هیئت فوتبال شیراز که تمام اطلاعات این مسابقات را هر شب به صورت لحظه‌ای اطلاع‌رسانی می‌کرد، تشکر و قدردانی می‌شود. با توجه به همکاری دوجانبه هیئت فوتبال شیراز و شهرداری شیراز، هجدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان شیراز از شب اول شروع و برنامه تا روز آخر اعلام گردید و مسابقات به صورت منظم برگزار شد. 
امید است که در ادامه این همکاری‌ها بیشتر انجام پذیرد تا بتوانیم در عرصه ورزشی خدمات بهتری ارائه دهیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی