[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

ارایه خدمات سلامت به ۴۰۰۰‌نفر از اهالی سرچهان ، روزنامه شیراز نوین

اعضای کانون دانشجویی کیش‌اندیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با برپایی اردوی جهادی در منطقه محروم سرچهان از توابع شهرستان بوانات، به بیش از چهار هزار نفر از اهالی این منطقه خدمات سلامت ارایه کردند.
‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: کانون دانشجویی کیش‌اندیش که یکی از کانون‌های فعال این دانشگاه در زمینه ارایه خدمات جهادی به شمار می‌رود، با حضور بیش از ۵۰‌نیروی اجرایی داوطلب در منطقه محروم سرچهان از توابع شهرستان بوانات، به ارایه خدمات تخصصی سلامت در این نقطه از استان فارس پرداخت. دکتر «کوروش عزیزی» افزود: در این فعالیت جهادی که با حضور بیش از ۳۰‌دانشجو و ۲۰‌پزشک با تخصص‌های مختلف برپا شد، به بیش از چهار هزار نفر از اهالی این منطقه، خدمات سلامت ارائه شد.
رئیس ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه اظهار کرد: این خدمات تخصصی سلامت با کمک پزشکان عمومی، متخصصان، دندانپزشکی، داروسازان، پرستاران، کارشناسان تغذیه، مامایی و نیروهای بهداشتی در قالب خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی به این مردم ارایه شد. او با اشاره به فعالیت دو روزه و رایگان داروخانه در این فعالیت جهادی افزود: اردوهای جهادی این دانشگاه به صورت رایگان در تمام طول سال تحصیلی و حتی در ایام تعطیلات تابستانی، استمرار دارد.
بخش سرچهان به مرکزیت شهر کره‌ای از توابع شهرستان بوانات در استان فارس، دارای ۴۰‌هزار نفر جمعیت بوده و تا شیراز ۲۴۰‌کیلومتر فاصله دارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی