[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

دیدار و تقدیر از مادر شهید ناصر کمالی سروستانی، روزنامه شیراز نوین

سرتیپی، مدیرکل منابع انسانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ‌ایران، قره تپه ای مدیر امور ایثارگران رسانه ملی، سهرابی مدیرکل صدا و سیما و راهی مدیرکل بنیاد شهید، نیکومنش مشاور ایثارگران استاندار فارس و شعبانی مدیر ایثارگران سپاه فجر فارس در دیدار با مادر شهید ناصر کمالی سروستانی، از ایشان تقدیر کردند.
سرتیپی، مدیرکل منابع انسانی سازمان صدا و سیما با اشاره به این که خدمت به شهیدان وظیفه اصلی رسانه ملی است، گفت: افتخار مدیریت صدا و سیما این است که به پنج هزار نفر از ایثارگران و خانواده‌های ایشان خدمات می‌دهد. 
سرتیپی با ابراز خرسندی از توفیق دیدار مادر شهید کمالی سروستانی گفت: افتخار بزرگی است که ما به نمایندگی از رئیس سازمان صدا و سیما، دکتر عسکری که خود از ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی ‌است، مادر بزرگوار این شهید را زیارت می‌کنیم و حامل پیام سلام و قدردانی ایشان به مادر شهید کمالی سروستانی هستیم و خدا را شکر می‌کنیم که با پیگیری‌های سهرابی، مدیرکل صدا و سیمای فارس این توفیق برای ما فراهم شد.
سرتیپی، سربلندی نظام جمهوری اسلامی ‌ایران را مدیون ایثار ایثارگران و رشادت شهیدان در مقابل تجاوز دشمنان به کشور  اسلامی ‌ایران دانست و گفت: امروز اگر  با سربلندی تمام در مقابل زورگویان و استکبار جهانی ایستاده‌ایم و مقتدرانه در جهان از ایران یاد می‌شود، به خاطر فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهیدان است که ارزشمندترین دارایی خود را برای اسلام در طبق اخلاص گذاشتند و خانواده‌های معظم ایشان به زیبایی جلوه‌های ایثار را تقویت و راه شهیدان را دنبال کردند.
در ادامه این دیدار، سهرابی مدیرکل مرکز فارس نیز گفت: لحظه لحظه تلاش در رسانه ملی و خدمت به مردم شریف ایران شیرین است؛ ولی خدمت به خانواده معظم شهیدان ایجاد کننده آرامش و برکت تمام کارهاست. بر حسب وظیفه‌ای که ریاست سازمان صدا و سیما در استان پرافتخار فارس به اینجانب داده است، خدمت به خانواده معظم شهیدان را در اولویت کاری خود قرار داده و از همه کسانی که در این مهم ما را یاری می‌کنند، سپاسگزارم. 
در ادامه این دیدار، تصاویر شهید سروستانی در سال 59 پخش شد و از مادر شهید سروستانی تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی