[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

آرامش و امنیت را در صدرا افزایش می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، سردار رهام بخش حبیبی و مهندس عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا با هدف بررسی وضعیت مشکلات و  امنیت در شهر صدرا به گفتگو پرداختند.
در این جلسه مهندس ملک‌زاده با اشاره به اینکه جمعیت شهر صدرا با سرعت بالایی در حال افزایش است و اکنون به مرز 150 هزار نفر رسیده است، گفت: یکی از مهم‌ترین نیازهای شهروندان داشتن امنیت اجتماعی در محل زندگی است که خوشبختانه نیروی انتظامی ‌تاکنون عملکرد خوبی در صدرا داشته است؛ اما با رشد جمعیت نیاز است تعداد کلانتری‌ها و نیروی‌های انتظامی ‌هم به همین نسبت افزایش یابد. همچنین به دلیل تردد زیاد وسایل نقلیه در مسیر ورودی به شهر و تقاطع‌های صدرا، نیاز است نیروهای انتظامی ‌و راهنمایی و رانندگی حضور بیشتری داشته باشند.
سردار رهام‌ بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی ‌استان فارس نیز در این دیدار گفت: ایجاد امنیت و آرامش وظیفه نیروی انتظامی‌ است و همکاران ما شبانه‌روز تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر انجام دادن وظیفه خود انجام دهند.
وی افزود: با توجه به اینکه شهر صدرا دارای شرایط ویژه و خاصی از نظر موقعیت جغرافیایی و جمعیتی است لازم است به طور خاص برای برقراری بیشتر امنیت و آرامش در آن برنامه‌ریزی شود، از این رو ضمن بازدید میدانی از شهر صدرا تصمیمات مهم و خوبی برای این شهر گرفته خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی