[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید، قاطع و کوبنده است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس تأکید کرد که پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ‌ایران به هرگونه تهدید، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد بود.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار سرتیپ سید‌هاشم غیاثی سه‌شنبه 11 تیر در دیدار با پیشکسوتان نیروهای مسلح در استان فارس، گفت: نیروهای مسلح ایران از نظر ساخت تجهیزات و سلاح‌های دفاعی و بهره‌گیری از فناوری روز به خودکفایی رسیده و نیروهای نخبه و جوان در زمینه علم و فناوری دفاعی به پیشرفت‌‌های چشمگیری دست یافته‌اند.
غیاثی با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ‌ایران برای مقابله با هرگونه تهدید آمادگی کامل دارند، گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی ‌و گروه‌های تروریستی در منطقه به صورت لحظه به لحظه رصد می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک پاسخ قاطع و کوبنده خواهد بود. 
وی با بیان اینکه تجربه‌های پیشکسوتان به خصوص در دوران دفاع مقدس، الگو و شاخص حرکت برای نیروهای جوان است، گفت: نیروی انسانی مؤمن، ولایتمدار و انقلابی یکی از شاخصه‌های برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ‌ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی ‌در جهان است. 
غیاثی با تأکید بر لزوم استفاده مدیران جوان از دانش و تجربه پیشکسوتان در تدوین برنامه‌ها و طراحی راهبردها، گفت: روحیه جهادی، اتکای به توان داخلی و تفکر و اقدام انقلابی از جمله عوامل اصلی موفقیت نیروهای مسلح کشور در انجام مأموریت ‌هاست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی